[SORUN]Rütbelere Yetki

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
serostyLe
Kayıtlı Kullanıcı

[SORUN]Rütbelere Yetki

Mesaj gönderen serostyLe »

arkadaşlar ve yöneticiler:
sitemde:
global mod
moderatör
deneme mod
ve V.I.P Public
rütbeleri var bu rütbelerde sadece moderatörlerin moderatör paneli var özetlemek gerekirse ben yetkileri sınırlandırmak istiyorum yani en fazla global mod en azda V.I.P Public e aradakilerden Moderatörün Deneme Mod dan Fazla olmasını istiyorum nasıl yapıldığını anlatırsanız sevinirim :) şimdiden teşekkürler
serostyLe
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [SORUN]Rütbelere Yetki

arkadaşlar nolur yardım edin :)
Kullanıcı avatarı
blogcu forum
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen blogcu forum »

hı 2 miydi bende 3 zannettiydim :d
blogcu
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

Aynı adlarda gruplar kurabilir ve grup yönetiminden izinler atayabilirsin.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
serostyLe
Kayıtlı Kullanıcı

arkadşlar denedim fakat olmuyor rütbeleri ve grupları tamamen silip baştan yükledim bu sefer moderatörde de moderatör kontrol paneli gözükmüyor gruplardan izin veriyorum yine olmuyor arkadaşlar bilen varsa yardım etsin veya bunu sağlayan bir mod varsa söyleyin (junior admin demeyin forum megabb olduğu için bazı kodları bulamıorm entegrasyonda yapamadım fakat yaparım diyen varsa dosyalarımıda verebilirim)
üstelik megabb yi kurduğumda moderatör rütbesine bi izin vermediğim halde moderatör kontrol paneli vardı.
vede benim istediğim
Global Mod: adminden sonraki en yetkili kişi olsun (kontrol panelinde)
moderatör: bir kontrol paneli olsun fakat ifadeler,kelime sansürleri ve toplu e-posta (global mod da hepsi+ban)
Deneme Mod: bir kontrol paneli olmasın ama tüm forumda yetkili olsun (aynı şey yukardakiler içinde geçerli)
V.I.P Public: Sitedeki Özel Bölümleri Görsün Ve O bölümlerde Yetkili olsun

böyle bir şey yapılabilirmi veya benzeri zaten deneme modla v.i.p public grup izinlerinden yapılır

konuyla ilgisi olmayan bbir sorunum daha var aslında fakat izinlerle ilgili sayılır
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
bu resimde gruplara izin verdiğimde moderatör:Administrator olarak göstermek istiyorum bunu nasıl yapabilirim
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir