Yönetici kontrol Paneli Tuhaf Şekil Aldı

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
chingachgook
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Yönetici kontrol Paneli Tuhaf Şekil Aldı

Mesaj gönderen chingachgook »

Selamlar.Phpbb 3.0.2 sürümünü kullanıyorum.Arkadaşlar durduk yere yönetici kontrol panelim aşağıdaki resimdeki gibi bir durum aldı.Bu durum geçicimidir?Yoksa problemin çözüm yolu nedir acaba?

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Her türlü program,istek-sorun hattı bu sitede,
http://www.forumincisi.com
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Yönetici kontrol Paneli Tuhaf Şekil Aldı

Mesaj gönderen mc_kelleci »

yönetici paneli durup dururkene böyle olmaz ama neyse :)
adm klasörü içindeki style klasörünü içeriğiyle beraber orjinaliyle değiştirin. tabi yedek almayı unutmayın.eğer bi değişiklik yaptıysanız bu işlemi önermem
ardından cache(önbellek) temizliği yapmayı unutmayın
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
Kullanıcı avatarı
chingachgook
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Sadece foruma rütbe eklemeleri yaptım.Bir müddet sonra bu olay gerçekleşti.Anlamadım gitti.Uygulayacam dediklerini ama korkuyorum,yanlış birşey olur diye.Başka yorumu olan arkadaşlarda yazarlarsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

chingachgook yazdı:Sadece foruma rütbe eklemeleri yaptım.Bir müddet sonra bu olay gerçekleşti.Anlamadım gitti.Uygulayacam dediklerini ama korkuyorum,yanlış birşey olur diye.Başka yorumu olan arkadaşlarda yazarlarsa sevinirim.
Merhaba,

Korkmanıza gerek yok çünkü bundan korkunç bir durum yaşayacağınızı sanmıyorum :)

Yani bencede önbellek temizliği yapmalısınız. Yani stil sorunu gibi duruyor. Önbellek temizliği işe yaramazsa arkadaşımızın dediğini yapabilirsiniz. O da işe yaramazsan burada yazın çözmeye çalışalım.
Kullanıcı avatarı
chingachgook
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Kardeş bu mesajı sana gönderdikten bir müddet sonra kendiliğinden o kısım eski haline döndü.Birşeyde yapmadım ama nasıl oldu bilemiyorum.Yinede ilgin için sağol.

Bu arada birşey daha sorayım size.Bu "önbellek temizleme nedir?Faydası nedir?YKP de nereden yapılır?" biraz bilgi verirsen sevinirim.Selamlar
Mr_Fantastic
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Mr_Fantastic »

bence bu sorun browser ında oluşan geçici bir hatadan kaynaklanıyo, bu yüzden bir süre sonra eski haline dönmesi gayet normal. ön bellek temizliğini ise ykp anasayfada "İstatistikleri sıfırla veya yeniden senkronize et" bölümünden yapabilirsin.
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 0 misafir