[mod] Group Legend Positioning(grupları sıralama)

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[mod] Group Legend Positioning(grupları sıralama)

Mesaj gönderen pikachu »

mod tanımı,: grupları ana sayfada altta görebiliyoruz ama orada karışık duruyorlar, bu mod sayesinde grupları hangi sıra ile görünmesini istiyorsanız ayarlayabiliyorsunuz. mesela normalde admin, moderatör şeklinde sıralı ise ve siz moderatör, admin şeklinde sıralanmasını isityorsanız bu modu kullanabilirsiniz.
yazar: CoC
versiyon :1.0.2
phpbb versiyon: rc7 yazıyor ama ben 3.0.2 ye kurdum şimdilik sorun yok gibi :D
süre :10 dakika
phpbb.com linki : http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 9&t=576823
indirme linki: http://www.phpbb.com/mods/db/download/3012/
ReplaX11
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [mod] Group Legend Positioning(grupları sıralama)

Mesaj gönderen ReplaX11 »

ben mod kurmadım böle hiç index_body de 2-3 kod değşikliği ile kendim sıraya soktum fazla mod kurmak yavaşlatır siteyi
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

valla adamlar yazmış bende duyuru yaptım. kodlarla herkes haşırneşir değil böyle hazırı olunca kuranlar var :D ama haklısın tabi gereksiz yere yük getirmek de saçma olabilir yani. :D
Dreamz
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Dreamz »

Modu kurduktan sonra grupları nasıl sıralıyoruz? Nereden?
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir