Phpbb3 Chat Mod

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
murat53
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Phpbb3 Chat Mod

Mesaj gönderen murat53 »

Phpbb3 e küçük bir chat ekrani eklemek istiyorum, bunun için mod varmi acaba?
Radyoda müzik ve sohbetin keyfi ile forumda paylaşmanın tadını çıkarın.
http://www.sarilalelerim.com
Çünkü "Hayat paylaşmaktır!"
Kullanıcı avatarı
murat53
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Phpbb3 Chat Mod

Mesaj gönderen murat53 »

Ajax chat kurdum arkadaşlar... tesekkürlerr.
Radyoda müzik ve sohbetin keyfi ile forumda paylaşmanın tadını çıkarın.
http://www.sarilalelerim.com
Çünkü "Hayat paylaşmaktır!"
Kullanıcı avatarı
JAJA01
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen JAJA01 »

yaw kardeş kurdum diyip geçmesen modu paylaşsan da bizde denesek kursak olmaz mı ?
http://www.oscarbilisim.org
PHPBB3 Kurulu ve kullanılıyor kalitedi modifikasyonlar aranıyor..
DostlarClup
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen DostlarClup »

kendi işi oldu ya ne gerek var böyle bir seye.. :evil:
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

DostlarClup yazdı:kendi işi oldu ya ne gerek var böyle bir seye.. :evil:
1 senelik konuyu nerden buldun :lol: :D

artik bir cok chat modu var phpbb3 icin www.phpbb.com da "mini chat" "ajax chat" diye arat birsürü cikar =)
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
DostlarClup
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

huyumdur esmerözcan eski konulara arada bi bakarım. kendi işini görüp buraya hallettim yazıp, birde nasıl hallettigini yazmadıgını görünce tutamadım kendimi :)
chat arıyordum nette fakat kendi phppbb sitem için degil bir baska sistemim için arıyordum. google de burası cıkınca konulara daldım burda :lol: hortlattım konuyu :mrgreen:

konu acılmısken, belki iyi bir önerin olabilir. php scriptime sitedeki üyelerin direk dahil olabilecegi güzel bir chat tavsiyen olabilirmi?
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

DostlarClup yazdı:huyumdur esmerözcan eski konulara arada bi bakarım. kendi işini görüp buraya hallettim yazıp, birde nasıl hallettigini yazmadıgını görünce tutamadım kendimi :)
chat arıyordum nette fakat kendi phppbb sitem için degil bir baska sistemim için arıyordum. google de burası cıkınca konulara daldım burda :lol: hortlattım konuyu :mrgreen:

konu acılmısken, belki iyi bir önerin olabilir. php scriptime sitedeki üyelerin direk dahil olabilecegi güzel bir chat tavsiyen olabilirmi?
nasil bir script olmadigini bilmeden söylemesi zor =)
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
DostlarClup
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

bunu düsündümde burda yazmak istemedim.
sibersahne
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

chat

Mesaj gönderen sibersahne »

DostlarClup yazdı:huyumdur esmerözcan eski konulara arada bi bakarım. kendi işini görüp buraya hallettim yazıp, birde nasıl hallettigini yazmadıgını görünce tutamadım kendimi :)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir