Son 10 Bilgiler(En iyi 5 Uyarlaması)

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Son 10 Bilgiler(En iyi 5 Uyarlaması)

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Jcks yazdı:#-----[ MODUN ÇALIŞABİLMESİ İÇİN ZULA TEMİZLİĞİ VE ŞABLON YENİLEMESİ YAPMAYI UNUTMAYINIZ!]----------------

Arkadaşlar zula temizliği ve şablon yenilemesini nasıl yapıcaM acaßa yaRıdm edeRmisiniz =) :roll:
ZULA = Önbellek

artik zula degil önbellek deniliyor, bunu YKP nin önsayfasinda Önbellek Temizle yazan yerden yapabilirsiniz

Sablonlari Yenilemede, YKP > STILLER > Sablonlar > sonra temanizin isminin yaninda Yenile yazar oraya tiklayinca yenilemis olursunuz...
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Jcks
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Jcks »

herşeyi yaptım ama gende çıkmadı mod dosyalarda eklenmesi gereken kodları ekledim içinden çıkan klasörleri public_html dosyasına aTTım ? ama yoK
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

dosyalari dogru yere atmalisiniz

ve kurulum dosyasindaki kod degiskliklerinide yapmalisiniz
akblt.space

Kullanıcı avatarı
sscetin
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen sscetin »

selam phpbb 3,0 sürümünü kullanıyorum dediklerinizi aynen uyguladım ama hata verdi
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 108: include(./includes/top5_index.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 108: include() [function.include]: Failed opening './includes/top5_index.php' for inclusion (include_path='.;./includes;./pear')
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3760: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

sscetin yazdı:selam phpbb 3,0 sürümünü kullanıyorum dediklerinizi aynen uyguladım ama hata verdi
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 108: include(./includes/top5_index.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 108: include() [function.include]: Failed opening './includes/top5_index.php' for inclusion (include_path='.;./includes;./pear')
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3760: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
önceki mesajlari okuyun sorunun cevapi yaziyor...
akblt.space

hubsys
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen hubsys »

Bu uygulamadaki linklere SEO özelliğini nasıl dahil edebiliriz acaba ? Mod Rewrite 0.4.8 uygulamasıyla uyumlu olarak ?
Kullanıcı avatarı
ABDÜLHEY
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ABDÜLHEY »

{ TOP5_REPLY } { TOP5_LAST_MEMBER } { TOP5_LAST_REPLY }
{ TOP5_NAME } { TOP5_NUMBER } { TOP5_NAME } { TOP5_JOINED } { TOP5_TOPIC } { TOP5_NUMBER_VIEW }

arkadaşlar yardım edin

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
KULA BELA GELMEZ HAKK YAZMADIKÇA,
HAKK BELA YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...
---------------------------------------
http://www.bakivakfi.com
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

ABDÜLHEY yazdı:{ TOP5_REPLY } { TOP5_LAST_MEMBER } { TOP5_LAST_REPLY }
{ TOP5_NAME } { TOP5_NUMBER } { TOP5_NAME } { TOP5_JOINED } { TOP5_TOPIC } { TOP5_NUMBER_VIEW }

arkadaşlar yardım edin

Kurulumu tekrar gözden gecir, dosyalarin hepsini dogru yere attigindan emin ol ve önbellek temizle.
akblt.space

Kullanıcı avatarı
ABDÜLHEY
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ABDÜLHEY »

abi aynısını prosilver e yaptım oldu ama subsilver tabanlı temada gösterdiğim resimdeki gibi çıkıyor. herşeyi doğru yaptığıma eminim

KULA BELA GELMEZ HAKK YAZMADIKÇA,
HAKK BELA YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...
http://www.bakivakfi.com
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

bi yerde eksiklik var subsilver2 dosyalarini attigindan emin ol mod sorunsuz cünki...
akblt.space

Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

ABDÜLHEY yazdı:abi aynısını prosilver e yaptım oldu ama subsilver tabanlı temada gösterdiğim resimdeki gibi çıkıyor. herşeyi doğru yaptığıma eminim

Kardeş bende subsilver2 tabanlı tema kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor.Senin dosya eklemede hata yapmışındır.Yani eksik dosya ekledin.Baştan gözden geçir. :wink:
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
esadow
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen esadow »

phpbb3 3.0.0 subsilver2 de uygulanmıştır sorunsuz calışmaktadır teşekkürler,elinize sağlık yalnız listedeki görüntüleme kategorisini nasıl kaldırabilrim o fazla olmuş gerek yok ona.onu nasıl kaldıracağım konusuznda yardımcı olursanız sevinirim...hangi dosyalarda hangi kodları kaldıracağım.baktım ama eksik çıkarma yaparsam bozulacak o yzüden ellemiyorum siz tarif edersniz onu da hallederim.kolay gelsin...
**Websitemi yazamıyorum çünkü yetişkin içerik! yöneticiler bu şekilde olmasını istiyooree,haberiniz olsun istiyoree**Destek veremeyiz demeyin sonra:)
kuaza
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kuaza »

arkadaslar populer uyeleri mesaj sayisina gore degilde konu sayisina gore nasil listeleyebilirim ???
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bplr »

Önce NV user topics eklentisi kurarsan, konu sayısına göre aratıp sıralayabilirsin.
Matt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Matt »

hubsys yazdı:Bu uygulamadaki linklere SEO özelliğini nasıl dahil edebiliriz acaba ? Mod Rewrite 0.4.8 uygulamasıyla uyumlu olarak ?
Evet linkleri nasıl seoya uyumlu hale getiririz?
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir