[İstek] Prosilver tabanlı tema

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Temalar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[İstek] Prosilver tabanlı tema

Mesaj gönderen lordtiger61 »

Arkadaşlar mavilim-2 tarçında prosilver tabanlı bir tasarım istiyorum fakat bulamıyorum benim istediğim sade olacak ve mavilim 2 de olduğu gibi login kısmı üstte olacak mavilim-2 temasında olan gibi lütfen yardımcı olunuz...
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [İstek] Prosilver tabanlı tema

arkadaşlar bir öneriniz yok mu :(
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

Geçen cevap yazarken vazgeçip göndermemiştim.

Benim o yönde çalışmalarım var ama şimdilik yayınlamayı düşünmüyorum. En azından acele etmiyorum.
Başka çalışma yapan ve ücretsiz dağıtacak olan var mıdır bilemiyorum.
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Benim isteğim aynı mavilim-2 deki gibi login kısmının forumun üstünde olması ya :(
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

lordtiger61 yazdı:Benim isteğim aynı mavilim-2 deki gibi login kısmının forumun üstünde olması ya :(
Zor şeyler değil bunlar ama işi bilenlerde ücretsiz yapmıyorlar. Bizim gibi işi bilgisayar olmayanlar içinde zaman ve sabır gerktiriyor.Dün gece şık bir login menüsü yapayım diye baya uğraştım, yaptım da sonunda ama işte ne kadar da olsa amatörüz, hemen oluvermiyor...

O yüzden beleş olsun diyorsan sabredip bekle derim ;) Benim gibi gönüllülerin keyfi yerine gelecekte ayda yılda bir değişik özellikleri olan birşeyler yayınlayacaklar...Uzun iş...

Haaa ama dersen ki Akansu abi hesabına 20 lira çıkayım bir de üstüne yarım kilo kakaolu Neskuik göndereyim kargoyla, o zaman yarım saate tüm zamanların en güzel PhpBB temasını çıkarırım sana . Menu falan tamamen kendi yapımım,sağda solda bulamazsın :wink: Üstelik Login tuşuna basınca Login oluyor... :mrgreen:
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

akansu yazdı:
lordtiger61 yazdı:Benim isteğim aynı mavilim-2 deki gibi login kısmının forumun üstünde olması ya :(
Zor şeyler değil bunlar ama işi bilenlerde ücretsiz yapmıyorlar. Bizim gibi işi bilgisayar olmayanlar içinde zaman ve sabır gerktiriyor.Dün gece şık bir login menüsü yapayım diye baya uğraştım, yaptım da sonunda ama işte ne kadar da olsa amatörüz, hemen oluvermiyor...

O yüzden beleş olsun diyorsan sabredip bekle derim ;) Benim gibi gönüllülerin keyfi yerine gelecekte ayda yılda bir değişik özellikleri olan birşeyler yayınlayacaklar...Uzun iş...

Haaa ama dersen ki Akansu abi hesabına 20 lira çıkayım bir de üstüne yarım kilo kakaolu Neskuik göndereyim kargoyla, o zaman yarım saate tüm zamanların en güzel PhpBB temasını çıkarırım sana . Menu falan tamamen kendi yapımım,sağda solda bulamazsın :wink: Üstelik Login tuşuna basınca Login oluyor... :mrgreen:
Aslında benim css bilgim %75 html bilgimde %99
ama kodlama diline php de girince ben bırakıyorum direk :?
Kilitli

“3.0.x Stil İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir