Bedava Reklamsız Alan (www.pandela.com)

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Bedava Reklamsız Alan (www.pandela.com)

Mesaj gönderen NEFRİT »

Bu gün bişey fark ettim. Dünyada sanırım en kaliteli beleş site hizmetini veren site http://www.pandela.com . Çünki pandela mysql destekli - php destekli - FTP destekli - en önemlisi ise reklamsız.

En Ucuz Maliyete Site açabilirsiniz
http://www.pandela.com dan hesabınız var ise sadece bir hosting firmasından 10 ile 15 YTL arasında değişen fiyatlarda istediiniz .COM uzantılı bir adres satın alacaksınız.

Sonrasında adresi satın aldığınız firmaya pandelanın NS adreslerini vermeniz gerekiyor ve 1 saat sonra sizin pandela.com daki beleş alanınız satın aldığınız isim ile birleşicek.

Sonuç nemi ?
15 YTL gibi cüzzi bir fiyata siteniz oluyor hemde reklamsız. Denemesi bedava denedim ve onayladım. Ayrıca sonrasında pandelanın size sağladığı birde mail hizmeti var (isminiz@siteniz.com) pandelanın bu hizmetinden yararlanabilmek içn sadece site adresiniz ile pandela NS lerinin birleştirilmesi yetmektedir.

Ayrıca pandela size sub domain açma özelliğide vermiştir böylece alt isimlerde açabilrsiniz.

Sorusu olanlar buyursunlar, ayrıca bundan ucuz site açma yolu yok buna emin olun.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

Bize sundukları FTP alanı ve DB si kaç acaba? ileride ücretliye dönerler mi? teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

İnternette hiç birşeyi garantisi yoktur varsayalım ki şu an msn hesabın vede mynet hesabın var ama bu siteler isterlerse bu hizmetlerini durdurabilirler elbette yada paralıya dönüştürebilirler biz zavalı internet kullanıcıları ise hiç bişey yapamayız bu durumda.

Ancak durduk yere ne diye böyle bir şey yapsın vede ününü sarssın değil mi ?

Alan - Bant Boyutları :

100 MB alan - 3 GB bant
150 MB alan - 2 GB bant
50 MB alan - 4 GB bant

Şeklinde 3 farklı paket var mysql için MySQL database storage: 2MB denmiş
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

nefrit teşekkür bakalım buna..
bişi sorayım db farklı yerde ftp farklı yerde forum kurabilir miyiz.. duydum bir ara bir yerde sonra kayboldu..
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

sign up diyorum e-mail imi yazıyorum aktivasyon mailini beklemem gerekiyor heralde ama hiç bişi gelmiyor junk a da baktım orda da yok önceki yazılardan nefrit in bu siteyi önerdiğini görmüştüm ve girdim aynı şekilde mail adresimi verdim ve hala bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

İngilizce pek yok ama burdan anladığım yeni üye kaydına kapalı heralde yazı şu

Kod: Tümünü seç

Sing-ups are temporarily closed

We are sorry but we do not accept more sign-ups at the moment, please type your e-mail in the form below and we will notify you when they are open again.
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

Hadi ya demek ki üye kaydı kapatılmış şansa bak :cry:
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

Kafadan 2-3 haftadır bekledim baya çok olmuş demekki kapanalı zamanında görseydim keşke de kapsaydık bir yer senin varmı nefrit orada alanın
lowcostwebhost
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Bedava Reklamsız Alan (www.pandela.com)

Mesaj gönderen lowcostwebhost »

This company is a good company for web hosting. I agree on your suggestion that most of the web hosting company advertise their ad on the website. And find to a low cost web hosting service is very easy but not a good service provider.

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir