Konuya Cevap Yazmayan üyeler kodları göremez

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
SeLoRe_28
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Konuya Cevap Yazmayan üyeler kodları göremez

Mesaj gönderen SeLoRe_28 »

arkadaşlar olmadı ya,cavp yazarken bbcode bölümünde hide butonu gelmiyoki. elimle yazdım[hide][/hide] diye yine gizlenmedi
Kullanıcı avatarı
chingachgook
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen chingachgook »

SeLoRe_28 yazdı:arkadaşlar olmadı ya,cavp yazarken bbcode bölümünde hide butonu gelmiyoki. elimle yazdım[hide][/hide] diye yine gizlenmedi
Kardeş.Bir de şunu dene.Uygulamadan önce yedek almayı unutma.

Kod: Tümünü seç

AÇ:

/language/tr/common.php

---------------BUL---------------

'BBCODE_GUIDE'         => 'Biçim kodu rehberi',

---------------ALTINA EKLE---------------
'BBCODE_GIZLI_LINK' => '<b><font color=red>Uye Olmadiginiz Icin Bu Linki Goremiyorsunuz.</font> UYE OLMAK ICIN TIKLAYINIZ.</b>',

AÇ:
/includes/bbcode.php

function bbcode_tpl_replace($tpl_name, $tpl)
       {
          global $user;

static $replacements = array(
             'quote_username_open'   => array('{USERNAME}'   => '$1'),
             'color'               => array('{COLOR}'      => '$1', '{TEXT}'         => '$2'),
             'size'               => array('{SIZE}'      => '$1', '{TEXT}'         => '$2'),
             'img'               => array('{URL}'      => '$1'),
             'flash'               => array('{WIDTH}'      => '$1', '{HEIGHT}'         => '$2', '{URL}'   => '$3'),
             'url'               => array('{URL}'      => '$1', '{DESCRIPTION}'   => '$2'),
             'email'               => array('{EMAIL}'      => '$1', '{DESCRIPTION}'   => '$2')
          );

$tpl = preg_replace('/{L_([A-Z_]+)}/e', "(!empty(\$user->lang['\$1'])) ? \$user->lang['\$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '\$1')))", $tpl);

if (!empty($replacements[$tpl_name]))
          {
             $tpl = strtr($tpl, $replacements[$tpl_name]);
          }

return trim($tpl);
       }

---------------BUNUNLA DEĞİŞTİR---------------

function bbcode_tpl_replace($tpl_name, $tpl)
       {
          global $user;

static $replacements = array(
             'color'               => array('{COLOR}'      => '$1', '{TEXT}'         => '$2'),
             'flash'               => array('{WIDTH}'      => '$1', '{HEIGHT}'         => '$2', '{URL}'   => '$3'),
             'url'               => array('{URL}'      => '$1', '{DESCRIPTION}'   => '$2'),
             'email'               => array('{EMAIL}'      => '$1', '{DESCRIPTION}'   => '$2')
          );

static $replacements2 = array(
             'url'               => array('{URL}'      => 'ucp.php?mode=register', '{DESCRIPTION}'   => 'warn_link'),
          );

$tpl = preg_replace('/{L_([A-Z_]+)}/e', "(!empty(\$user->lang['\$1'])) ? \$user->lang['\$1'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', '\$1')))", $tpl);

if ($user->data['user_id'] != ANONYMOUS)
          {
             if (!empty($replacements[$tpl_name]))
             {
                $tpl = strtr($tpl, $replacements[$tpl_name]);
             }
          }
          else
          {
             if (!empty($replacements2[$tpl_name]))
             {
                $tpl = strtr($tpl, $replacements2[$tpl_name]);
             }
             $tpl = str_replace("warn_link", $user->lang["BBCODE_GIZLI_LINK"], $tpl);
          }

return trim($tpl);
       }

AÇ:
viewtopic.php

$message = censor_text($row['post_text']);

---------------ALTINA EKLE---------------

if ($user->data['user_id'] == ANONYMOUS)
       {
       $message = preg_replace( '/<.*href="(.*?)">(.*?)(<\/a>)/', '<a href="ucp.php?mode=register">'.$user->lang["BBCODE_GIZLI_LINK"].'</a>', $message );
       }

Her türlü program,istek-sorun hattı bu sitede,
http://www.forumincisi.com
SeLoRe_28
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SeLoRe_28 »

Simple Hide BBcode MOD ile hallettim bu konuyu bana yardımcı oldular öyle yaptım. Simple Hide BBcode MOD kurcak olanlara takıldığı yerde bildiğim kadar yardımcı olabilirim
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir