Uye olmadan Acılan Baslıklar

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
C_RaZy_
Kayıtlı Kullanıcı

Uye olmadan Acılan Baslıklar

Mesaj gönderen C_RaZy_ »

metrhaba arkadaslar benım anlamadıgım konu su ki kullanıcı yetkılerını tekrar tekrar kontrol ettim fakat uyeolmadan mesaj atılıyor resmi su sekılde yolluyorum kontrol edebilirve cozum yolu blıyorsanız yardımlarınızı beklıyorum tesekkurler....

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
C_RaZy_
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Uye olmadan Acılan Baslıklar

Mesaj gönderen C_RaZy_ »

aarkadaslar gercekten acil yardıma ihtiyacım var hergun onlarca mesaj siliyorum :(
mesajlar tam olarak boyle mesaj atanlar kayıtlı kullanıcı değıl izinlere tekrar tekrar baktım :(
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

Grup Forum İzinleri/Misafirler/Bir Forum seç/Gelişmiş İzinler/Başlıklara Cevap verebilir(Hayır),Yeni Başlıklar Açabilir(Hayır) Olarak seç gönder sonra Forum izinleri Kopyala Gel oradan İzinleri şuradan kopyala dan önceki seçtiğin forumu seç gönder sonra İzinleri şuraya uyguladan cntrl+A ile hepsini seç gönder
C_RaZy_
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen C_RaZy_ »

konuyu acarken soylemıstım zaten kullanıcı ayarları mısafırler mesaj atamıyor denemek ısteyen bakabılır http://www.ozelhat.net :( ne yaptıysam engelleyemedım usteelık cevap vermıyorlar yenı konu acıyorlar
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

özel profil ayarlarından özel profil oluştur kayıt esnasında gerekli alan olarak işaretle o mesajları yazan üyeleri sil
C_RaZy_
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen C_RaZy_ »

sorun orda zaten bu kısıler kayıtlı uye değıl :( uye olsa zaten ban larım gonderdıgı mesajları yoplu olarak sılerım kayıtlı olmadan baslık acıyorlar ve tek tek sılmek zorunda kalıyorum bu mesajları
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

misafirler yazabiliyor senin forum da
C_RaZy_
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen C_RaZy_ »

ok tesekkurler :( okumayı acınca yenı baslık atabılıyorlar :(
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

GrupForum İzinlerinde bir sorun olmalı
C_RaZy_
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen C_RaZy_ »

dueltme ımkanım olurmu pekı ? veya ıkı dakıka uye olsan sana yetkıyı versem sen baksan sorun olurmu ???
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

yukarıda yazdığım gibi Grup Forum izinlerine bakmalısın
C_RaZy_
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen C_RaZy_ »

tamam saol baktım goremedım :( ne yapalım okumasınlar
C_RaZy_
Kayıtlı Kullanıcı