[mod] CrackerTracker G5 - v5.0.6 [14.Mart.2008 güncellendi]

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.

CrackerTracker G5 - v5.0.3 modunu beğendiniz mi ?

evet
52
78%
hayır
15
22%

Toplam oy: 67

Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

login.php dosysında hata yapmışssın tekrar incele

genel bir bilgi vermeaçısından:
ctracker 5 versiyonunu çalışabilmesi için şu özelliklerin olması gerekir..

php yorumlayıcısı ## - PHP 4.3.6 yada yukarısı versiyon olması
## - MySQL 4.0.0 or higher (tavsiye edilir)
## - phpBB 2.0.20 or higher (tavsiye edilir)

php versiyonunuzu öğrenmek için aşağıdaki kodu info.php olarak kaydeip, ftp'den gönderin. ardından browserdan çalıştırın.
43.6'dan düşükse bu ctracker çalışmaz..

Kod: Tümünü seç

<?php phpinfo() ?>
madozan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen madozan »

tekrar tekrar bakıorum ama bi hata bulamıorum bi göz at lütfen :oops: bide bantron kurulu ya o nası olcak ?
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

madozan yazdı:tekrar tekrar bakıorum ama bi hata bulamıorum bi göz at lütfen :oops: bide bantron kurulu ya o nası olcak ?
mutlaka bir hata yapıyorsun eğer başka bir mod kuruluysa çakışmamı yaptı acaba anlamak güç..

mesela bende double post mod'u vardı garanti olması açısından kaldırdım..

ilk mesaja modifikasyonun Türkçe açıklamasını ekledim..
kendi sitemden önce phpbbturkey'de yayınladık.. ;)
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

hocam ben bunu modu kurayım derken iyice battı ortalık önce bu eski sürümü kaldırmak için db_unistall.php yi root a attım sonra çalıştırdım bekle allah bekle hep aynı sayfa yarı msaat bekleneek demişsiniz ama 1 saat bekledim hep aynı neyse bitti die kapattım sayfayı sonra sitemin ama sayfasını açtım ve bir sürü hata mesajı baktım olcak gibi diel eski dosyalarımdan yararlanarak ftp den bu bozulan dosyalrı değiştirerek tamir etmek istedim sonra ekran kaydı gitti index sağa kaydı viewforum ve viewtopic de aynı şekilde bunları eski şekline nasıl getirebilirim bi bakarsanız ve düzeltmemi sağalrsanız çok minnetttar olacağım sitenin adı http://www.slamerforum.uni.cc oradan bakarak nasıl kaydığına bakabilirsiniz üyelik gerektirmiyor teşekkürler... imlada hatam olduysa şimdiden affola...
madozan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen madozan »

yazık etmişin sql yi kaldırınca tabiki hatalar oluşucuak ordaki updutate dosyasını uygulasan en sonunda o hatalar gdiodu çok acele etmişin
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

olan oldu artık kardeş oturup yas tutacak değilim nasıl düzeltilir biliyorsanız söyleyebilirsiniz akılsız başın cezasını nette eller çekiyo teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
AlleRGy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen AlleRGy »

ya sinirimi bozmaya başladı ama bu yaaa.ezportal ayarlarından portala bi kod eklemeye kalkıyorum blokluyoo.satıriçi reklam kodu eklemeye kalkıyorum block luyo.bunu kapatan bi düğme yok mu yaaa delircemm :evil:
Kullanıcı avatarı
crowzer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen crowzer »

Kodlamalarda Bir Hata Yapmış Olmayasın Bende Portal Yok Ama Satır İçi Reklam Var Ve Bunu Engellemiyor
FoRumOlayi.com
Benimde İmzam Olmasın Ne Var Yani
Kullanıcı avatarı
AlleRGy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen AlleRGy »

modu kurmadan önce 3 kere kontrol ettim zaten.hiç bir hata yok.
Kullanıcı avatarı
halil
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen halil »

Arkadaşlar phpbb security ile çakışıp çakışmadığını test eden oldu mu?
Halil UZCAN

Kısa bir süre sonra sitemi tamamlayacağım ( İnşallah :) )
Dungeon Master
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dungeon Master »

Arkadaslar ben kurdum cok iyi. Hic sorunsuz kurdum hatta kendi temama uyguladım. Turkceye cevirecektimki uykun geldi yatıyorum. 5-6 satır cevirdim yinede. Eger isteyen olursa bitirdigim zaman lang dosyasını yayınlarım tr olarak. Neyse iyi geceler :wink:
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

Forum iyice çöktü heralde şimdide anasayfada bu yazıları görüyorum.

Kod: Tümünü seç

Warning: main(): Unable to access ./ctracker/ct_security.php in /home/slamer/public_html/common.php on line 41

Warning: main(./ctracker/ct_security.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/slamer/public_html/common.php on line 41

Warning: main(): Unable to access ./ctracker/ct_security.php in /home/slamer/public_html/common.php on line 41

Warning: main(./ctracker/ct_security.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/slamer/public_html/common.php on line 41

Warning: main(): Failed opening './ctracker/ct_security.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/slamer/public_html/common.php on line 41

Warning: main(): Unable to access ./ctracker/ct_ipblocker.php in /home/slamer/public_html/common.php on line 238

Warning: main(./ctracker/ct_ipblocker.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/slamer/public_html/common.php on line 238

Warning: main(): Unable to access ./ctracker/ct_ipblocker.php in /home/slamer/public_html/common.php on line 238

Warning: main(./ctracker/ct_ipblocker.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/slamer/public_html/common.php on line 238

Warning: main(): Failed opening './ctracker/ct_ipblocker.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/slamer/public_html/common.php on line 238

Warning: main(): Unable to access ./ctracker/ct_functions.php in /home/slamer/public_html/common.php on line 239

Warning: main(./ctracker/ct_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/slamer/public_html/common.php on line 239

Warning: main(): Unable to access ./ctracker/ct_functions.php in /home/slamer/public_html/common.php on line 239

Warning: main(./ctracker/ct_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/slamer/public_html/common.php on line 239

Warning: main(): Failed opening './ctracker/ct_functions.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/slamer/public_html/common.php on line 239
phpBB : Critical Error 

Could not query CTracker-Config information

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'slamer.phpbb_ctrack' doesn't exist

SELECT * FROM phpbb_ctrack WHERE name NOT IN ('lastreg', 'lastreg_ip')

Line : 311
File : common.php 
ne yapmam lazım acaba
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

/ctracker klasöründeki dosyalarda eksiklik olabilir tekrar yükle o kısmı
tam emin olamadım ama windows sunucularda sorun çıkardığını tespit ettim..
Kullanıcı avatarı
crowzer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen crowzer »

Ya Bu Gerçekten İzin Vermiyormuş Satır Arası reklama Koyduğum reklamı bile değiştiremiyorum ve silemiyorum.
Üstüne Üstlük Saldırı Olarak Algılıyor. Ne Pis Bişeymiş. Kendi Sitemizde Oynama Yapamıyoruz.
Allegy kusura bakma benim reklam modu önceden yüklüydü
FoRumOlayi.com
Benimde İmzam Olmasın Ne Var Yani
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

CrackerTracker G5 - v5.0.0 Türkçe Dil Paketi: http://www.phpbbturkey.com/about3433.html
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir