üye sayısı fazla olan siteler hakkında

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
crowzer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen crowzer »

Arkadaşlar konu Nerden Nereye Geldi Farkındamısınız Acaba 8) Bu Tartışma Bitmez Bence Burada Bıraksanız İyi Olacak Ben Burda Kesiyorum. Sohbetiniz Güzeldi :lol:
FoRumOlayi.com
Benimde İmzam Olmasın Ne Var Yani
hackxien
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen hackxien »

evet gerçekten vbulletine kan kustuk .:D bende kesiyorum..:D
Bana da beklerim..;) http://www.siberpaylasim.com & Hosting Hizmetlerimiz Mevcuttur. http://www.spreseller.com
Kullanıcı avatarı
Militarist
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Militarist »

VBULLETİN'E VE VBULLETİN KULLANANLARA ÖLÜM!!! :twisted: :D :D :D
İhtilâl istiyorum,
Mukaddes bir ihtilâl...
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

Aslında biz burada tartışıyoruz ve elbette diğer pek çok forum sisteminden ise bize phpBB daha mantıklı ve güzel geliyor.

Peki hiç düşündünüz mü acaba diğer forum sistemlerinde kendi forum sistemleri içn neler diyorlar yada daha önemlisi phpBB için neler yazılıp çiziliyor.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Kullanıcı avatarı
RSNBK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RSNBK »

NEFRİT yazdı:Aslında biz burada tartışıyoruz ve elbette diğer pek çok forum sisteminden ise bize phpBB daha mantıklı ve güzel geliyor.

Peki hiç düşündünüz mü acaba diğer forum sistemlerinde kendi forum sistemleri içn neler diyorlar yada daha önemlisi phpBB için neler yazılıp çiziliyor.
ben söyleyeyim..vbulletin ve smf kullanıcıları phpbb yi çok basit görüyorlar :roll:
Kullanıcı avatarı
Militarist
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

PHPBB'den muhteşem bir forum yazılımı yoktur. İstediğiniz gibi geliştirebiliyorsunuz. vbulletinde, forumun logosunu değiştirmek bile çokuğraştırıyor ama PHPBB'de böyle değil. En güzel ve en güvenli forum yazılımı şüphesz PHPBB'dir...
İhtilâl istiyorum,
Mukaddes bir ihtilâl...
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

RSNBK yazdı:
NEFRİT yazdı:Aslında biz burada tartışıyoruz ve elbette diğer pek çok forum sisteminden ise bize phpBB daha mantıklı ve güzel geliyor.

ben söyleyeyim..vbulletin ve smf kullanıcıları phpbb yi çok basit görüyorlar :roll:
İşte SMF dünyasında olup bitenler TAM 13 ADET SMF AÇIĞI ve dahası hepsi burada göründe bakın nasıl MSF çökertiliyor. Hatta göreceksiniz ki SMF ciler az kalsın birbirleri ile kavga edeceklermiş çünki mdolardan bir tanesi açıkları sölemek istemiyor

http://www.simplemachines.org/community ... c=105387.0
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Kullanıcı avatarı
Militarist
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

SMF denen yazılımı üç-beş lise bebesi haricinde ciddi olarak kim kullanıyor ki? Hiç kimse... Bu yazılımın hiç bir ciddiyeti yoktur ve tamamen çocuk oyuncağıdır. Oysa PHPBB öyle değildir. PHPBB dünyaca tanınan ve dünyanın her yerinde, her ülkede kullanılan, bu yüzden de devamlı güncellenen harika bir yazılımdır. SMF elbette PHPBB ile boy ölçüşemez...
İhtilâl istiyorum,
Mukaddes bir ihtilâl...
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

Zaten smf sonradan çıkma basit bişeydir gelip sana para verecez sende smf kulan deseler gene kullanmam ALLAH KORUSUN
Kullanıcı avatarı
RSNBK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RSNBK »

Militarist yazdı:SMF denen yazılımı üç-beş lise bebesi haricinde ciddi olarak kim kullanıyor ki? Hiç kimse... Bu yazılımın hiç bir ciddiyeti yoktur ve tamamen çocuk oyuncağıdır. Oysa PHPBB öyle değildir. PHPBB dünyaca tanınan ve dünyanın her yerinde, her ülkede kullanılan, bu yüzden de devamlı güncellenen harika bir yazılımdır. SMF elbette PHPBB ile boy ölçüşemez...
ya anlamiyorum nefritin verdiği linkte 964 Ziyaretçi, 98 Üye (5 Gizli) 704,166 Mesaj 92,666 Konu Gönderen: 64,488 Üye

yaziyo bunlar doğrumu..doğruysa smf hiçte senin dediğin gibi küçümsenecek kadar çoluk çocuğun ilgilendiği bi yazılım değil :roll:
Kullanıcı avatarı
Militarist
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

SMF çok uyduruk bir yazılımdır. Herşeyden önce görüntü itibariyle son derece iticidir, hiç bir çekiciliği, yakışıklılığı bulunmamaktadır. Bu yazılım galiba toy çocukların dene-yanılma ile bir şeyler yapma çalışmalarından ibarettir. O kadar açıklarla dolu ve o kadar acemice hazırlanmış ki, insan başka türlüsünü düşünemiyor...
İhtilâl istiyorum,
Mukaddes bir ihtilâl...
Kullanıcı avatarı
Militarist
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

RSNBK yazdı:
Militarist yazdı:SMF denen yazılımı üç-beş lise bebesi haricinde ciddi olarak kim kullanıyor ki? Hiç kimse... Bu yazılımın hiç bir ciddiyeti yoktur ve tamamen çocuk oyuncağıdır. Oysa PHPBB öyle değildir. PHPBB dünyaca tanınan ve dünyanın her yerinde, her ülkede kullanılan, bu yüzden de devamlı güncellenen harika bir yazılımdır. SMF elbette PHPBB ile boy ölçüşemez...
ya anlamiyorum nefritin verdiği linkte 964 Ziyaretçi, 98 Üye (5 Gizli) 704,166 Mesaj 92,666 Konu Gönderen: 64,488 Üye

yaziyo bunlar doğrumu..doğruysa smf hiçte senin dediğin gibi küçümsenecek kadar çoluk çocuğun ilgilendiği bi yazılım değil :roll:
Ama o ana sitesi... Sen bir de http://www.phpbb.com'a bak bakalım...
İhtilâl istiyorum,
Mukaddes bir ihtilâl...
Kullanıcı avatarı
RSNBK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RSNBK »

hmm..ben tr sitesi sandim...türkçe bölümler okuyunca :lol:
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

RSNBK yazdı:ya anlamiyorum nefritin verdiği linkte 964 Ziyaretçi, 98 Üye (5 Gizli) 704,166 Mesaj 92,666 Konu Gönderen: 64,488 Üye

Çünki orası dünyanın tek resmi smf destek sitesi millet oraya girmek zorunda böle phpBB gibi Türkiye destek sitesi japonya destek sitesi rusya destek sitesi filan yok sadece orası var (resmi olarak)

Bu durumdada smf kuran zavallım destek almak içn oraya başvuruyor. O sitede türkçe bir bölümde koymuşlar.

Ama sen oradaki istatistikler ile phpBB nin istatsitiklerini kıyaslar isen smf nin ne kadar acınacak bir durumda olduğu ortaya çıkar.
Kullanıcı avatarı
Militarist
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Koskoca(!) SMF'nin sitesinde zahmet edip Türkçeye ait bir odacık açmışlar. Oysa PHPBB'nin sırf Türklere ait koskoca bir resmi destek sitesi var... http://www.phpbb.com.tr
İhtilâl istiyorum,
Mukaddes bir ihtilâl...

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir