[MOD] Açılır / Kapanır Hızlı Cevap

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
Kullanıcı avatarı
megaplatform
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen megaplatform »

imzamdan mod kurulum makelesini tıkla orda açıklama var :wink:
andromeda28
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD] Açılır / Kapanır Hızlı Cevap

Mesaj gönderen andromeda28 »

Selamlar arkadaşlar, ben bu açılır kapanır hızkı cevap bodunu kurdum ancak birtürlü çalıştıramadım, mesaj sayfasını yani /viewtopic.php?t=2 açınca sayfa uzun bir süre bekliyor ve sonra cgı hatası veriyor, yanlışlık yapmışımdır diye kontrol ettim ama herşey doğru, benim forum asp hostta acaba buradaki js dosyası bu hostta çalışmıyor olabilirmi veya başka ne sorun olabilir, yardım için şimdiden teşekkürler

Birde arkadaşlar şimdi birşey denedim vievtopic içinde yaptığımız şu değişikliği
include($phpbb_root_path . 'quick_reply.'.$phpEx);
kaldırınca hata vermiyor konu sayfası açılıyor ve hızlı cevap butonuda görünüyor ancak tıkladığınızda hiç birşey olmuyor
Kullanıcı avatarı
melihonline
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen melihonline »

kardeş php olan bi kodu asp de nasıl çalıştırmayı düşünüyorsun...
FORUM | FORUM 2 | İki insan açtır. Biri bilimi arayan, diğeri ise parayı...
andromeda28
Kayıtlı Kullanıcı

melihonline yazdı:kardeş php olan bi kodu asp de nasıl çalıştırmayı düşünüyorsun...
yanlış anladın kadeş site asp değil sadece host windows yani onu sözylemek istedim, sayfalar php tabi yoksa nasıl çalışsın forum, yukarda yazdığım gibi viev topic deki o kodu ekleyince hiç açılmıyor sayfa çıkarıncada hızlı cevap a tıklayınca bişey olmuyor.
Kullanıcı avatarı
melihonline
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen melihonline »

O konuda da yanlış seçim yapmışsın. Windows yerine linux host seçmen gerekiyordu.

Belki o hata bu yüzden olabilir...
FORUM | FORUM 2 | İki insan açtır. Biri bilimi arayan, diğeri ise parayı...
andromeda28
Kayıtlı Kullanıcı

melihonline yazdı:O konuda da yanlış seçim yapmışsın. Windows yerine linux host seçmen gerekiyordu.

Belki o hata bu yüzden olabilir...
Ne yazıkki artık iş işten geçti almış bulunduk, yanlız şimdi

include($phpbb_root_path . 'quick_reply.'.$phpEx);

bu kodu çıkarınca sayfa açılıyor yani acaba js de değilde 'quick_reply.php de mi bi sorun var çünki bu kod o dosyayı içe alıyor anladığım kadarıyla

veya acaba bu hızlı cevabı açılır kapanır şekilde değilde mesajın altında otomatik açık şekilde getirmek mümkün mü o şekilde belki çalışır
Kullanıcı avatarı
iskorpitx
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen iskorpitx »

quick reply de hata var
Matematikçi
architectmurat
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen architectmurat »

Not Found
The requested URL /java script:ShowHide('qr_open','qr_closed'); was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.39 Server at indirforum.com Port 80
Arkadaşlar modu kurdum ancak; tıkladığımda bu hatayı alıyorum.. 4 kere kontrol ettim, yazdıklarınızı okudum kurulumda bi hata yok.. bu mesajın sebebi farklı olsa gerek? bi yardımcı olursanız sevinirim..
Kullanıcı avatarı
seth87
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen seth87 »

kardeş ben kurdum çok guzel bi mod fakat bende bir değişikliğe sebep oldu...

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

okla gosterilen yerde mesajlar için alıntı yap,düzenle,sil vb butonlardaki metinler renk çakışmaları yüzünden okunmuyor...yani kullandığım tema ile renkler aynı...

bo mod neden bu tuşların rengini değiştirdi ve bu tuşların rengini nasıl değiştirebilirim bilen biri varsa lütfem yardımcı olsun şimdiiden teşekkürler....
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir