Bu siteye Moderatörleri Neye Göre Seçtiniz yaw.. ?

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
rcpsng
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Bu siteye Moderatörleri Neye Göre Seçtiniz yaw.. ?

Mesaj gönderen rcpsng »

arkadaşlar kusura bakmayın ama bir forumda en önemli şeylerden biri de destek vermek, yardımlaşmaktır.. sadece belirli dosyaları yayınlamakla iş bitmiyor.. bu konuda kullanıcılara yardım, destek vermekte gerekiyor..

ben bu sitenin moderatörlerinden şahsen memnun değilim.. çok durgun bir site ve bu phpbbTürkiye olarak bize yakışmıyor. ellebtte moderatörlerin içinde iyi olanları var.. ama geneli kötü, destek çok ama çok az.. keşke moderatör seçimlerinde çok daha titiz davransaydınız...

çoğu konuda görüyorum ki, moderatörler ortaya bir laf atıyorlar ve çekilip gidiyorlar. bir daha uğramıyorlar.. benim bildiğim destek sürekli olmalı, göstermelik değil...

tekrar diyorum elbette iyi olanlar da var ama geneli kötü.. örneğin, ben bir konu açıyorum (ki şu anda 2 konum bir haftadır bekliyor) bir iki hafta bekliyor, görüntüleme sayısı 20-30 ama 0 cevap.. modlar ya internete girip konuları incelemiyorlar, ya da sıkılıp cevap yazma zahmetinde bulunmuyorlar..

eğer düşündüğüm gibiyse çok yazık... madem ilgilenmeyeceksin, neden mod oluyorsun..

şimdi bana diyeceksinizki, konularını uygun yeremi açtın, arattınmı falan...
ben bir öğretmenim, ve bu konularda titizimdir.. konuları uygun yere açtım ve açtığım konuya benzer bir konuda yok..

BUNLARI SÖYLEMEK İSTEMEZDİM AMA; MODERATÖR SEÇİMLERİNDE KEŞKE BİRAZ DAHA TİTİZ DAVRANSAYDINIZ...
Kullanıcı avatarı
RAUVAS
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen RAUVAS »

Aslına bakarsan kimseye muhtaç olmamak gerekli..

Hele Moderatorlara kaldıysak yanmışız..

Ben tabi yargılamak amaçlı söylemedim bunu.. Ne haddime düşmüş sadece millette hırs yok ; çabalamadan pek birşey elde edilemiceğini anlatmak istedim..

Ne sorunun varsa yardımcı olayım.. :?: (Şahsen senden açılan bir başlık görmedim bugün..)
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
AŞKA DAİR
MEKANS

Arkadaşlık sctripleri(yonja,club81)oyun sctripleri (flash,mynet) kurulur
Kullanıcı avatarı
rcpsng
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen rcpsng »

RAUVAS yazdı:Aslına bakarsan kimseye muhtaç olmamak gerekli..

Hele Moderatorlara kaldıysak yanmışız..

Ben tabi yargılamak amaçlı söylemedim bunu.. Ne haddime düşmüş sadece millette hırs yok ; çabalamadan pek birşey elde edilemiceğini anlatmak istedim..

Ne sorunun varsa yardımcı olayım.. :?: (Şahsen senden açılan bir başlık görmedim bugün..)
Teşekkür ederim.. Evet, doğru söylüyorsun.. hazırcı olmamak lazım, bu konuda hemfikiriz. ancak biz bu işlerin profesyonelleri değiliz , çok acemiyiz.. kendi çapımızda birkaç birşey yapmaya çalışıyoruz.. uğraşıyor, çabalıyoruz.. şahsen benim tema farklı ve bir çok mod kurarken çok uğraştım, düzenlemek çok zamanımı aldı ama sorunlarımı birazda mantıken düşünerek çözmeye çalıştım ve çözdüm... ancak; kendimize yetemediğimiz durumlar mutlaka oluyor.. bu durumda sizlerden yardım almaya ÇABALIYORUZ..

bu arada; açtığım konuları rcpsng yazar olarak arrattırdın zaman görebilirsin ;) hımm..bu arada, benim beğendiğim, bir çok konuda yardımlarını esirgemeyen kişilerden birisin.. bazı konularda açık olmak lazım ki rekabet ortamı oluşsun ;)
Kullanıcı avatarı
phpBB-TR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen phpBB-TR »

Bu sitedeki hiç bir kimse, kimseye yardımcı olmak zorunda değil. Yardımseverler vb'ler yardım edecektir elinden geldiğinden :wink: Hep online olmakta söz konusu olamaz. Siz online olursunuz; moderatörlerin başka bir işleri vardır hep sitede olamazlar, bu nedenle destek veremezler. En iyisi sizin araştırmanız, kimseye muhtaç kalmamanız ve bazen çözülen başlıklar oluyor, arama yapmadan başlık açıyoruz. Önceden arama yapsak buluruz aslında. Sorun Çözümlendi, vb. deyip kilitlemeleri de gayet doğal yani. :)

Umarım anlatabilmişimdir. :? 8) :) :roll: :wink:
metinyaw
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen metinyaw »

Bu forum hakkında bir probleminiz olduğunda moderatörler yardımcı olmak zorundadır. Ancak sorulan soruların cevaplanması, özel isteklerinizin karşılanmaası modların görevi değil. Onlar sadece düzeni sağlamak için varlar.
Kullanıcı avatarı
rcpsng
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen rcpsng »

phpBB-TR yazdı:Bu sitedeki hiç bir kimse, kimseye yardımcı olmak zorunda değil. Yardımseverler vb'ler yardım edecektir elinden geldiğinden :wink: Hep online olmakta söz konusu olamaz. Siz online olursunuz; moderatörlerin başka bir işleri vardır hep sitede olamazlar, bu nedenle destek veremezler. En iyisi sizin araştırmanız, kimseye muhtaç kalmamanız ve bazen çözülen başlıklar oluyor, arama yapmadan başlık açıyoruz. Önceden arama yapsak buluruz aslında. Sorun Çözümlendi, vb. deyip kilitlemeleri de gayet doğal yani. :)

Umarım anlatabilmişimdir. :? 8) :) :roll: :wink:

Kardeş, sen anlamamışsınki anlatabilesin..
Kullanıcı avatarı
rcpsng
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen rcpsng »

metinyaw yazdı:Bu forum hakkında bir probleminiz olduğunda moderatörler yardımcı olmak zorundadır. Ancak sorulan soruların cevaplanması, özel isteklerinizin karşılanmaası modların görevi değil. Onlar sadece düzeni sağlamak için varlar.
O zaman DESTEK vb. Gibi Alt Başlıklar Açmasın Forum Yöneticisi Kardeş.. Kayıtlı kullanıcılar elbetteki ençok bir birine yardım edenlerdir.. çünkü sayıları çok fazla, bu normal... ama modların sorumlu olduğu bölümler var.. bu alanlara sorulan sorunların çözülmesi, yardımcı olma gibi birtakım şeylerden modlar sorumludur.. sadece düzeni sağlamak için değil yani.. konuya göre görevleri değişebilir.. ama bu site genel anlamda yardımlaşmak için, destek için yapılmış.. sadece dosyalar paylaşılacak olunsaydı forum sitesi yapılmazdı...
zirve11
Uzaklaştırıldı

Mesaj gönderen zirve11 »

:lol: :lol: :lol: :lol: neye göremi?ben moderatör olmak istiyom demis şık hemen veya tanıdık torpil :lol: moderatörleri bırakın siteye adminler uğramıyor
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Başlığı açalı 1 ay olmuş. Moderatör ya da adminlerin yaz tatilleri olmayacak mı? Harıl harıl internette durup yardım edecekler galiba sizin düşüncenize göre...

Kilitli.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
radyobulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen radyobulut »

kilitli değil : ))
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

unutmuşum pardon : )
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir