Cevap alamayan veya ne biçim site diyenlere

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Qesta
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Cevap alamayan veya ne biçim site diyenlere

Mesaj gönderen Qesta »

Bu forumda yazan ve emek veren site yöneticileri,coderler ve diğer arkadaşlar;
Öncelikle sizlere sonsuz teşekkürler.....
Sizlerin sayesinde bir phpBB devrini tamamladık.Ve sizlerin sayesinde tüm sorunlarımızı aştık..
Sanırım gidişat vbulletine kayıyor.Ve kaliteye gidiyoruz..Yani artık beleş devri kapanıyor..

Yeni yetişen ve ilk raundlarını phpbb ile başlaytan yeni sanal nesil..

Bu forumda aradığınız tüm kpnular eksiksiz olarak var..Bu forumda herşey emek verilerek ve yaşanılarak yazıldı..

Yeni sanl nesil bu notlara hazır lap diye ulaşmak için....sorularına anında cevap istiyorlar.Bunların forumda yazılı olduğu üzere cevap verilmemesi sonrası.."Ne biçim deestek sitesi" diyorlar..

Yeni başlayanlar..Bu yazılarım bir gün aklınıza gelecek...

Tekrar teşekkür ederim bu siteye emeği geçenlere..

Not:"(İçinden geldi...)
Kullanıcı avatarı
phpBB-TR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Cevap alamayan veya ne biçim site diyenlere

Mesaj gönderen phpBB-TR »

Qesta yazdı:Bu forumda yazan ve emek veren site yöneticileri,coderler ve diğer arkadaşlar;
Öncelikle sizlere sonsuz teşekkürler.....
Sizlerin sayesinde bir phpBB devrini tamamladık.Ve sizlerin sayesinde tüm sorunlarımızı aştık..
Sanırım gidişat vbulletine kayıyor.Ve kaliteye gidiyoruz..Yani artık beleş devri kapanıyor..

Yeni yetişen ve ilk raundlarını phpbb ile başlaytan yeni sanal nesil..

Bu forumda aradığınız tüm kpnular eksiksiz olarak var..Bu forumda herşey emek verilerek ve yaşanılarak yazıldı..

Yeni sanl nesil bu notlara hazır lap diye ulaşmak için....sorularına anında cevap istiyorlar.Bunların forumda yazılı olduğu üzere cevap verilmemesi sonrası.."Ne biçim deestek sitesi" diyorlar..

Yeni başlayanlar..Bu yazılarım bir gün aklınıza gelecek...

Tekrar teşekkür ederim bu siteye emeği geçenlere..

Not:"(İçinden geldi...)
Katılıyorum.. :wink: Böyle diyenleri çok gördüm. =(
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

hakikaten burada aradığımız herşey hemen hemen var.sitede emek gösteren herkesin tşke ihtiyacı var ama şu lafına katılmıyorum
Sanırım gidişat vbulletine kayıyor.Ve kaliteye gidiyoruz
gidişat vbulletine deil phpbb3 e geliyor bence ve inan kalite vbulletinde phpbb de...
zamanında asp-php karsılastırması yapılırkende aynısı deniyordu beleş php asp ye bin basar şimdi.
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
Kullanıcı avatarı
phpBB-TR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen phpBB-TR »

mc_kelleci yazdı:hakikaten burada aradığımız herşey hemen hemen var.sitede emek gösteren herkesin tşke ihtiyacı var ama şu lafına katılmıyorum
Sanırım gidişat vbulletine kayıyor.Ve kaliteye gidiyoruz
gidişat vbulletine deil phpbb3 e geliyor bence ve inan kalite vbulletinde phpbb de...
zamanında asp-php karsılastırması yapılırkende aynısı deniyordu beleş php asp ye bin basar şimdi.
Bak orayı görememişim :? O bölüme bende katılmıyorum.. :wink:

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir