Php nin kendi portalı varmı ?

phpBB2 Plus kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
wampir5
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Php nin kendi portalı varmı ?

Mesaj gönderen wampir5 »

Php nin ücretsiz kurabileceğimiz portalı varmı, bazı portallar kurdum ama php nin kendi portalını bulamadım.

Bazı sitelerde görüyorum php üzerine güzel portallar kurulmuş,
php nin kendi portalı varmı yardımcı olabilirmisiniz.
Kullanıcı avatarı
Webmasters
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Webmasters »

php dili için yazılmış pek çok ücretli ve ücretsiz portal vardır ama sonunun bu değilde phpBB için olduğunu varsayarak;

phpBB nin kendi portalı var mı diyorsun phpBB için orjinal bir portal yoktur ama geliştirciler tarafından phpBB için yapılmış portallar vardır. Kurdum diyorsun büyük olaılıkla ezportal yada mk portalı kurmuşsundur ve beğenmediğine görer yapabilcek pek bişey yok senin için şayet kurduğun portallar ezportal yada mk portal değilse bunlarıda dene ...

NOT : Sıradan bir poretal basit görünebilir ama üstüne başka modları entegre edersen o zaman sahidende portal gibi görünür.
Kullanıcı avatarı
wampir5
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen wampir5 »

Teşekkür ederim,
dediklerini denedim, olmadı php plusu yükledim, onda da rahat edemedim :)

Şimdi php nuke yükledim oldukça beni sardı doğrusu :)

ama importalı merak ediyorum çünkü php plus ve nuke nin kendi içinde forumları var ve zaten var olan bizim forumlarımızla uyum sağlatamadım.

forumuma yüklemek için importalı merak ediyorum googlada aradım onla ilgili pek bi nasıl kurulacağına ilişkin ayrıntılı bir bilgi bulamadım. Bi web sitesi var o da yabancı,
Kurulumunu anlatan bir yer ve temalarının olduğu bir yer biliyorsanız çok makbule geçer,

İlgin için teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Webmasters
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Hımm

Mesaj gönderen Webmasters »

Ben hayatımda 1 defa bile mk portalı kurmadım. Bu nedenle nasıl kurulur konusunda bişey diyemeyeceğim. Ama bir arkadaşım sitesinde bu modu kullanıyor ve oldukçada memnun Demo: http://www.resimliroman.net/
Kullanıcı avatarı
wampir5
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen wampir5 »

Yok hocam mk portal uzak dursun benden, gerçi çok güzel bir portal da Türkiye destek hattı beş para etmez, ingilizcede yok orjinal sitesinden faydalanamıyoruz.

Ben importal hakkında sormuştum. Sen ne kullanıyorsun sakıncası yoksa web site adresinide verebilirmisin bi ziyaret edeyim
Kilitli

“phpBB2 Plus Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir