Yardım Edermisiniz...

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
yunus_01
Kayıtlı Kullanıcı

Yardım Edermisiniz...

Mesaj gönderen yunus_01 »

Arkadaslar Forumu Kuralı Çok olmadı ÜYe olurken site hata veriyor bunu nasıl düzeltebiliriz diye sizden destek yardım almak istedim....

Üye olurken Su hatayı veriyor..

Could not connect to smtp host : 22 : Invalid argument

DEBUG MODE

Line : 112
File : smtp.php

Bir bakarsanız sewinirim
En son yunus_01 tarafından 18.08.2007, 00:40 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
radyobulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Yardım Edermisiniz...

Mesaj gönderen radyobulut »

yunus_01 yazdı:Arkadaslar Forumu Kuralı Çok olmadı ÜYe olurken site hata veriyor bunu nasıl düzeltebiliriz diye sizden destek yardım almak istedim....

Üye olurken Su hatayı veriyor..

Could not connect to smtp host : 22 : Invalid argument

DEBUG MODE

Line : 112
File : smtp.php

http://www.zbimamhatiplisesi.tr.cx/

Bir bakarsanız sewinirim
kardeş forumu ücretsiz bir siteden alıyorsan bu hatayı bize değil o sistemin yöneticilerine bildirmen gerekir çünkü senin o dosyları değiştirme yetkin yok. Biz sorunu bulsak bile sen çözemezsin yani. Sen yöneticilere mail filan at ve bekle :wink:
yunus_01
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen yunus_01 »

tamm saol kardesim hallettimde yakında bu site herhangi birsey olmaz dimi...
Kullanıcı avatarı
melihonline
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen melihonline »

nasıl hallettin kardeş buraya da yazarsan çok memnun oluruz...
FORUM | FORUM 2 | İki insan açtır. Biri bilimi arayan, diğeri ise parayı...
Kullanıcı avatarı
radyobulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen radyobulut »

yunus_01 yazdı:tamm saol kardesim hallettimde yakında bu site herhangi birsey olmaz dimi...
herşey olabilir ;)
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

Başlıkta phpbbturkey.com için herhangi bir görüş,istek ya da öneriye raslanmadı.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Kilitli

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir