php plusta mo dkurma yardım

phpBB2 Plus kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
djtata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

php plusta mo dkurma yardım

Mesaj gönderen djtata »

php plusta mod kurarken hıc bı srun cıkıoymu bı yardım edecen yane mod kurarken deısık bısı yok dımı
eXspet
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: php plusta mo dkurma yardım

Mesaj gönderen eXspet »

Plusta mod kurmak zordur.. daha önceden phpbbde mod kurmadıysanız çok uğraştırır..
neden zordur derseniz, plus, phpbb2'nin bir kaç mod eklenmiş halidir (10-20 tane :) ) ve modlar, phpbb'nin mod eklenmemiş haline göre yapıldığından dosyaları editlerken bazı bölümleri bulamayacaksın, bazılarını eksik bulacaksın vs..
Ama tabi kurulmayacak diye bir şey yok, ben yaklaşık 15 mod daha kurdum üzerine, bazıları yarım çalışsa da :)
ATILGAN
Kayıtlı Kullanıcı

Re: php plusta mo dkurma yardım

Mesaj gönderen ATILGAN »

Kullanılabilinir. Zaten modların hepsi phpBB2 için yapılmıştır. phpBB2 plus'a mod yüklerken tema dosyalarındaki kısmı plus'a göre uyarlarsanız tüm modlar plus'ta çalışır.

Not: Birbiriyle cakisip birbirinin calismasini engelleyen modlar var, yeni mod yuklerken eski modlarla cakisip cakismadigina dikkat ediniz.
Kilitli

“phpBB2 Plus Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir