Serenity Teması Genişlik

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
OnLiNe53
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Serenity Teması Genişlik

Mesaj gönderen OnLiNe53 »

Arkadaşlar Ben Serenity temasının genişiletmek istiyorum ama yapamadım acaba nasıl yapabileceğimi birilerimi söleyebilirmi??
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Serenity Teması Genişlik

Mesaj gönderen Dn_35 »

styles/serenity/template/ca_config.html dosyasını aç,

[BUL]

Kod: Tümünü seç

<!-- DEFINE $CA_WIDTH = '800' -->
Tam ekran olmasını istiyorsan, aşagıdaki ile değiştir.

<!-- DEFINE $CA_WIDTH = '100%' -->
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
OnLiNe53
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen OnLiNe53 »

[ Çok Teşekkürler ...!! , Dn_35 ]
Albays
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Albays »

Arkadaşlar bende acidtechtiger temasını kullanıyorum ca_config.html dosyasında 100% yaptım ama olmadı başka biryerdenmi değişiyor acidtechtiger temasını genişletmek ?
GrY
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen GrY »

Acidtechtiger da büyütme sorunu bende de config den düzeltemedim boyutu bir türlü bir çözümü varsa lütfen yardımcı olunuz.. Konuyu buraya yazan arkadaş ta sorunu çözmüşse burada bizimle paylaşırsa sevinirim
Kullanıcı avatarı
Duman6
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Duman6 »

bende aynı işlemi yapmak istiyorum ama Totem temasında hangi dosya olduğunu bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim.
Başka sevdalara [kapaLı]yız - Başka Denizlispor yok!
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

AÇ- stles/acidtech/template/overal_header.html
--------------------------
BUL-

<table border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" width="{$CA_WIDTH}" id="maintable" align="center">
---------------------------
DEĞİŞTİR-

<table border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" width="800px" id="maintable" align="center">

800px yazan yeri kafanıza göre değiştirebilirsiniz.mesela ben 90% olarak kullanıyorum....
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

Farklı çözünürlük kullananları düşünerek Tema genişliğini % olarak belirtirseniz kullanıcılar açısından daha kullanışlı olur.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir