[?] Hong Lien temasında bbcode sorunu

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
salihsdemir
Kayıtlı Kullanıcı

[?] Hong Lien temasında bbcode sorunu

Mesaj gönderen salihsdemir »

Merhaba yeni üye oldum, olur olmazda soru sordum kusura bakmayın :D

Hong Lien temasında mesaj yazarken ve diğer form alanlarında bbcode butonları çalışmıyor.Internet Explorer la baktığımda altta hatanın nedeni yazıyor ama ben o kodların yerinide bulamadım sorunuda anlamadım.

Demo adres gösteremiyorum çünkü phpbb3styles.com a ulaşamıyorum.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Dosya ekleri
honglien.zip
Hong Lien
(251.81 KiB) 154 kere indirildi
salihsdemir
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [?] Hong Lien temasında bbcode sorunu

Bir ipucu verecek yol gösterecek var mı?
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

kullandıgın tema rc7 sürümünden sonra güncellenmemiş. temanı önce rc8e ondan sonrada gold sürümüne elle güncelleyeceksin.tema subsilver2 tabanlı.aşağıda nasıl güncelleyeceğin açıklanıyor.subsilver2 için gerekli kod değişikliklerini uygula.ama bence gold uyumlu bir tema kullan...
http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 4&t=585027
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
salihsdemir
Kayıtlı Kullanıcı

Link için teşekkürler, ama şanssızım :( RC7 den RC8 e subsilver2 değişimi henüz yok.En azından öyle yazıyor son sayfaya kadar baktım :cry: İşin kötü yanı bu mesajını 30 Mayıs 2006 da yazmış olması.

Şimdi böyle güzel temayı nerden bulurum bilmem, galiba temaları kurcalayıp kendim yapacağım :) ilgin için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

yoo var ama biraz uzun :D

http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 5#p3336644

dikkat edersiniz bu gösteridigim linkin bu üstündeki mesajda başlık olarak şu yazıyor
Prosilver changes for RC8 :
yani bu mesajda subsilver için değişiklikler
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
salihsdemir
Kayıtlı Kullanıcı

Evet oraya bende baktım, eğer RC7 den RC8 e güncelleme ise benim tema o zaman güncellenmiş, benim tema eğer RC7 ise bu güncelleme RC6 dan RC7 ye :D zannederim subsilver2 RC8 den sonra güncellemeye ihtiyaç duymadı.
salihsdemir
Kayıtlı Kullanıcı

Ne yaptığımı bilmiyorum ama subsilver temasının dosyalarını silip tamamını HongLien yaptım ve çalışıyor :D ancak ismini değiştirmediğim sürece.
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir