Temamda üye listesi görünmüyor?

phpBB 2.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
chingachgook
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Temamda üye listesi görünmüyor?

Mesaj gönderen chingachgook »

temam StyleTR de anasayfada üye listesi görünmüyor,ne yapabilirim?Üye listesini nasıl ekleyebilirim?Arama yaptım ama bu soruya bir cevap bulamadım.Şimdi Dn_35 kızacak ama niye aramadın diye,hakkını helal etsin.Selamlar
Her türlü program,istek-sorun hattı bu sitede,
http://www.forumincisi.com
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Temamda üye listesi görünmüyor?

Mesaj gönderen Dn_35 »

kızmak değilki, sitemiz phpBB Türkçe destek sitesi ve yardıma ihtiyacı olanların sorunlarına çare aradığı yer, aynı tür sorunların bir başlıkta toplanması gerçekten yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarımıza yol gösterir.

şimdi aradım bulamadım diyorsun aslında vardır bende bakmadım ama aradığını varsayıyorum peki bu sorduğun soru ne ile alakalı Tema değilmi ozaman bu sorunun 2.0.x Destek Forumu'nda ne işi var.

sonra kızdı oluyoruz. :D

kodları temanın overall_header.tpl dosyasında istediğin yere ekleyeceksin, nasıl yaparım dersen subSilver temasının overall_header.tpl dosyasını incelersen hemen bulursun.

Başlık 2.0.x Stil Geliştirme & Tartışma bölümüne taşındı.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
chingachgook
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Temamda üye listesi görünmüyor?

Mesaj gönderen chingachgook »

Teşekkür ederim kardeş,sende olmasan ne yapacaz.İşin rastgelsin.
Her türlü program,istek-sorun hattı bu sitede,
http://www.forumincisi.com
Kilitli

“2.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir