server"in ip numarası değişti

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
mtasa
Kayıtlı Kullanıcı

server"in ip numarası değişti

Mesaj gönderen mtasa »

server"in ip numarası değişti, bu nedenle, yönetim paneline giremiyorum. ne yapmam gerekiyor? teşekkürler
buhicik
Kayıtlı Kullanıcı

Re: server"in ip numarası değişti

Mesaj gönderen buhicik »

biraz daha açıklarmısın hangi yönetim paneline giremiyorsun? Forumun yönetim paneline mi?
Kullanıcı avatarı
mavideniz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mavideniz »

mtasa yazdı:server"in ip numarası değişti, bu nedenle, yönetim paneline giremiyorum. ne yapmam gerekiyor? teşekkürler
ip numarasının değişmesi hiç bir şey ifade etmez. Url değişmediğine göre sorunun kaynağı başka yerde.
mtasa
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen mtasa »

buhicik yazdı:biraz daha açıklarmısın hangi yönetim paneline giremiyorsun? Forumun yönetim paneline mi?
evet forum sayfasının altında yönetim paneline girme linkine tıklayıp, bilgileri girdikten sonra, forum yönetim sayfasını açmıyor.
Şu anda site yeniden güncellendi. ancak eski yönetici hesaplarıyla giriş yapılamıyor.
sanırım kullanıcı adları şifreli geliyor.
mtasa
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen mtasa »

Ben sorumu şöyle düzelteyim. Biz db den kullanıcı açıp yönetici olarak atayabiliyor muyuz ? Çünkü eski yönetici lerle giriş yapamıyoruz.
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir