3.0.1'e otomatik update

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Manner
Kayıtlı Kullanıcı

3.0.1'e otomatik update

Mesaj gönderen Manner »

3.0.0'dan 3.0.1'e update için Automatic Update Paketinin install klasörünü olduğu gibi ve Cute FTP'yle direkt olarak host klasöründe config.php'nin olduğu yere 'upload' ettim ve yükledi, ama kontrol panelinin sistem sayfasında hala eski sürümde görünüyorum.
Bu ilk update'im ve işleri biraz karıştırdım sanırım.

Ne yapabilirim?
Kullanıcı avatarı
phpbb6
Uzaklaştırıldı

Re: 3.0.1'e otomatik update

Mesaj gönderen phpbb6 »

http://www.site.com/install/ dizinini çağır ve update sekmesine geç...
Manner
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Manner »

Install klasörünün olduğu adrese erişim için

http://www.site.com/forum/install/

şeklinde yazdım, ama karşılığında 403 nolu hata mesajını alıyorum.

(Install dosyasını local folder'a almadan direkt host'daki klasörüme yüklemiştim. Yanlışı o noktada mı yaptım? Sonradan local folder'a da aldım ama bir şey değişmedi. Tekrar başlamak için host'daki install klasörünü silemiyorum.)
makarabesk
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen makarabesk »

ben sıfırdan başlamama rağmen kolayca kurdum.SmartFTP Client programını yükle ve kur türkçe dil seçeneğide mevcut çok kısa zamanda işini kolayca halledersin.
Manner
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Manner »

CuteFTP de aynı işi görüyor. Sadece yükleyip de silemediğim install klasörünün tekrar kurulum halinde beklenmedik sorunlara yol açabileceğinden endişeliyim. Belki de acemi endişesi..
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot], Yandex [Bot] ve 0 misafir