Acil yardım lütfen

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
papia
Kayıtlı Kullanıcı

Acil yardım lütfen

Mesaj gönderen papia »

Arkadaslar ben biraz acemiyim ne oldu bilmiyorum tüm izinler dogru ayarlı olmasına ragmen bir üye baska bır uyenın mesajını degıstırebılıyor yada sılebılıyor bunu nasıl duzeltecegım sabahtan berı ugrasıyorum lutfen acıl yardım:((
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Acil yardım lütfen

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşım öncelikle belirtmek isterim hatalı konu başlığı kullanmışsın heran kilit gelebilir...
Forum Kurallarını okumanı öneririm imzamda var.

Durumun iki açıklaması olabilir...

:arrow: Birincisi üyeleriniz bir gruba dahildir ve bu grup tüm forum üzerinde düzenleme yetkisine sahiptir...

:arrow: İkincisi Kayıtlı Kullanıcılar grubunun izin ayarları yanlış düzenlenmiştir...

İzinlerle ilgili olduğu kesin, bence yenide kontrol etmelisin... Sitenin adresi neydi bu arada?
En son VSaBaH tarafından 10.07.2008, 10:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
papia
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen papia »

suan normal ama sadece tek bır konuda herkez ıstedıgı gıbıbaskalarının yazdıklarını degıstırıp sılebılıyor:(bır gruba dahil degıl kimse bir kısı dısında zaten ayarlarda ise izinlerden standart erişim işaretli ben hıc anlamadım suan ne yapmalıyım:(
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

papia yazdı:suan normal ama sadece tek bır konuda herkez ıstedıgı gıbıbaskalarının yazdıklarını degıstırıp sılebılıyor:(bır gruba dahil degıl kimse bir kısı dısında zaten ayarlarda ise izinlerden standart erişim işaretli ben hıc anlamadım suan ne yapmalıyım:(
ACP > FORUMLAR > Forumları Yönet > Forumları Yönet >

kısmından sorunlu forumu seçip [ resmi görüntülemek için tıklayın ] tuşuna tıklayınız. Sonra karşınıza gelen ayarlar menüsünden İzinleri şuradan kopyala: kısmına gelin ve izin ayarları doğru olan bir bölüm seçin. Gönder deyin...
Kullanıcı avatarı
radyobulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen radyobulut »

VSaBaH yazdı:
papia yazdı:suan normal ama sadece tek bır konuda herkez ıstedıgı gıbıbaskalarının yazdıklarını degıstırıp sılebılıyor:(bır gruba dahil degıl kimse bir kısı dısında zaten ayarlarda ise izinlerden standart erişim işaretli ben hıc anlamadım suan ne yapmalıyım:(
ACP > FORUMLAR > Forumları Yönet > Forumları Yönet >

kısmından sorunlu forumu seçip [ resmi görüntülemek için tıklayın ] tuşuna tıklayınız. Sonra karşınıza gelen ayarlar menüsünden İzinleri şuradan kopyala: kısmına gelin ve izin ayarları doğru olan bir bölüm seçin. Gönder deyin...
kardeş sanki bu phpbb3 için gibi olmuş :roll: yoksa phpbb2 de de mi böyleydi ??
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

radyobulut yazdı: kardeş sanki bu phpbb3 için gibi olmuş :roll: yoksa phpbb2 de de mi böyleydi ??
Farkındayım arkadaşım phpBB2 bölümünde olduğumuzu ama iki şekilde tahmin ettim... Birincisi arkadaş yeniymiş bu yüzden phpBB3 ile bu sorunu yaşamış olması daha kuvvetli bir ihtimal.
papia yazdı:bır gruba dahil degıl kimse bir kısı dısında zaten ayarlarda ise izinlerden standart erişim işaretli ben hıc anlamadım suan ne yapmalıyım:(
İkincisi phpBB2'de Standart Erişim diye bir seçenek yok ;)

Taşıma yetkim olsa taşırdım ama o da bende yok :) Ama rapor edebiliriz ;) Uyarın için sağol arkadaşım.
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 0 misafir