phpbb 2.20 nasıl orion a atılır?? (acil)

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
By_Alien
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

phpbb 2.20 nasıl orion a atılır?? (acil)

Mesaj gönderen By_Alien »

arkadaslar phpbb forumum var standart surumu 2.20 ordakı mesajlarımı ve uyelerımı kaybetmeden yenı kurmus oldugum orion foruma nasıl atabılırım lütfen bana yardımcı olursanız cok sevınırım.. şimdiden teşekkur ederim..

Lütfen
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

orion forumla ilgili burada destek verilmiyor.. tersi olmuş olsaydı araştırabilirdik örneğin buradaki çevirici programlar gibi .. orion forumla ilgili sitelerden araştırabilirsiniz..
By_Alien
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

orion da bir phpbb dir arkadasım ama modları hazır kurulmustur benım sadece forumdakı mesajlarımı ve uyelerımı kaybetmeden nasıl tasıyacagımı soruyorum lütfen arkadaslar yardımcı olun !! :cry: :cry:
By_Alien
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

yardım arkadaslarrrrrrrrrrr !!
By_Alien
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

ya allah rızası ıcın yardım edecek bır ustad yok mu yaww :'(
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen NEFRİT »

Üyeleri taşımak içn eski forumundaki sadece phpbb_users tablosunu indir sonra yeni kurduğun oryon forumun phpbb_users tablosunu sil sonrada eski tablonu onun yerine yükle.

Ama bitmedi şimdi ise oryon foruma kurulmuş olan modların birlistesini çıkartman lazım sonrada o modları teker teker bulman ve sql larını kontrol etmen gerekli hangi mod un sql u içerisinde phpbb_users tablosunu görürsen o sql ların sadece users ile alakalı olan kısımlarını kurman gerekecek.

Yani aslında istediğin şey oldukça zor ve zahmetli ama yapılması imkansız değil. Öte yandan mesajları taşımak içn ise phpbb_forums - phpbb_posts - phpbb_post_texts - tablolarınıda indirmen ve phpbb_users tablosunda yaptığın gibi aynı işlemleri bu tablolar içinde yapman gerekecektir işte o zaman işn dahada zorlaşır.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
By_Alien
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

yani bununla uğraşılmaz dıyorsun :)
sabri ünal
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen sabri ünal »

uğraşılır... http://www.cback.de sitesine gir ve ordan convert aracı var mı diye bir bak... varsa yaşadın... yoksa plus kullan, yakın şeyler zaten. ikisi de çok hantal :)
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

arkadaşım, eğer orion dediğin uygulama aynıysa phpbb üzerinden mod kurabilirsin.. :) orion dediğin yapı üzerinde onların phpbb çevirici yapmaları lazım sanki. bulursan aydınlat bizde öğrenelim.. yeni orion foruma taşıyacağına bu yapıdan phpbb den nasıl orion forum kurulur onu yapsan daha kolay olur gibi geldi benim yorumum..
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir