[3.0.x]Universal No Avatar[1.0.0]

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[3.0.x]Universal No Avatar[1.0.0]

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Eklenti: Universal No Avatar
Sürüm: 1.0.0
Yazar: blkjack-21
Açıklama: avatarı olmayan kullanıcılar için belli bir avatar atamaya yarar..

Uyumlu olduğu phpBB3 sürümleri:
  • phpBB 3.0.2
Dil dosyaları/eklemeleri:
  • İngilizce
Lisans: GNU General Public License v2

Kurulum zorluğu: Kolay
Kurulum süresi: 5 dakika
Dosya formatı: zip
Dosya indirme: no_avatar.zip

phpbb.com linki: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1098215
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
tamly
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [3.0.x]Universal No Avatar[1.0.0]

Mesaj gönderen tamly »

Teşekkürler kurdum çalıştı. 5 dk bile değil tek bir kod değişikliği yetiyormuş ; ))
alperen_1991
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen alperen_1991 »

bunu nasıl kuracaz acaba detaylı anlatırmısın? orada ingilizce anlatılıyor hiçbirşey anlamadım
SroTurkey_1
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SroTurkey_1 »

alperen_1991 yazdı:bunu nasıl kuracaz acaba detaylı anlatırmısın? orada ingilizce anlatılıyor hiçbirşey anlamadım
Lütfen Arama Yapınız....

MOD KURULUM MAKALESİ'sini okursanız gerekli bilgi yazıyor..
esadow
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen esadow »

uyulu olduğu sürüm için phpbb 3.0.2 yazılmış peki 3.0.0 için uymlu hale getirme şansımız var mı kodlarla felan oynasak?
**Websitemi yazamıyorum çünkü yetişkin içerik! yöneticiler bu şekilde olmasını istiyooree,haberiniz olsun istiyoree**Destek veremeyiz demeyin sonra:)
esadow
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen esadow »

tamamdır arkadaşlar değişiklik yapmaya gerek yokmuş phpbb 3.0.0 sürümünde de sorunsuz çalıştı.paylaşım için teşekkürler
**Websitemi yazamıyorum çünkü yetişkin içerik! yöneticiler bu şekilde olmasını istiyooree,haberiniz olsun istiyoree**Destek veremeyiz demeyin sonra:)
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

esadow yazdı:tamamdır arkadaşlar değişiklik yapmaya gerek yokmuş phpbb 3.0.0 sürümünde de sorunsuz çalıştı.paylaşım için teşekkürler
siz baya eski sürüm kullaniyorsunuz isterseniz bi güncelleme yapin 3.0.3 ´e 3.0.0 - 3.0.3 güncellemesi dosyalarda mevcut hem daha güvenli olur forumunuz icin :D ama siz bilirsiniz sizin siteniz
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
esadow
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen esadow »

ya uğraşacak zaman yok bide yarın bir gün 3.0.4 gelecek sonra yine haydi bakalım güncelle tabi devamıda gelecek ne biliyim bana zor bu işler zırt bırt güncelleme yapmaya gerek diye düşünüyorum.bide biz temayı olduğu gibi değiştirdik subsilver2 ama kendimize göre tasarladık çokda zamanımızı aldı bu iş.şimdi yeniden o işlere girecek vaktimiz yok..ilgin ve uyarın için teşekkürler
AtRocKSion
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen AtRocKSion »

arkadaşlar ben de bunu kurdum fakat avatarlar değişmiyor. yardım edebilir misiniz
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir