tr common dosyaları hakkında

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
ntura
Kayıtlı Kullanıcı

tr common dosyaları hakkında

Mesaj gönderen ntura »

arkaaşlar benim sorunum kurmaya çalıştığım modlardahata alıyorum
hata kodları
  • [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3545: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/tr/common.php:1)
    [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3547: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/tr/common.php:1)
    [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3548: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/tr/common.php:1)
    [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3549: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/tr/common.php:1)
fakat bu kodları en commonu kurduğum modun koduyla değiştirince bi problem yok
henüz tr değiştirmediğim için ingilizce başlık lar gözüküyor fakat tr common dosyasında gerekli değişikleleri yapınca bu hataları alıyorum
birden fazla mod denedim hepsinde aynı hatayı alıyorum
kurmaya çalıştığım modlar
son 10 başlık mesaj
ziyaretçiden içerik gizleme
-----------------
arkadaşlar öncelikle modlarda en common dosyasında olan kodu tr common dosyasında nasıl işleneceğini anlatırsanız daha faydalı olursunuz acaba hatayı ordamı yapıyorum bilemiyorum

misal
ziyaretçidem içerik gizleme

vsabah belirtmiş

Kod: Tümünü seç

############################################################################
## MOD Başlığı: 		Hide Topic Content From Guests / Ziyaretçiden İçerik Gizleme
## MOD Yazarı: 		VSaBaH < vsabah@gmail.com > 
##			(Volkan Sabah) http://www.phpbbturkey.com
## MOD Açıklaması: 	Ziyaretçiden İçerik Gizleme modunun Türkçe olmasını sağlar.
## MOD Sürümü: 		1.0.0b
## MOD Türkçeleştirme:  	VSaBaH - phpBB Türkiye
##
## Yükleme Seviyesi: 	Çok Kolay
## Yükleme Süresi: 	1 Dakika
##
## Değiştirilecek Dosyalar(1): 	
##                      		language/tr/common.php
## Yüklenen Dosyalar: Yok	
##
## 
## Destek      : http://www.phpbbturkey.com 
## 
## Bu modu eklemeden önce lütfen dosyaların yedeğini alınız.

#
#-----[ AÇ ]---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#

language/tr/common.php

#
#-----[ BUL ]-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#

'YOU_NO_NEW_PM'		=> 'Sizi bekleyen yeni özel mesaj yok.',

#
#-----[ SONRASINA EKLE ]---------------------------------------------------------------------------------------------
#

// Hide Topic Content From Guests  [ www.phpbbturkey.com ]
	'HIDE_TOPIC_CONTENT'		=> 'Forum İçeriği Ziyaretçilere Kapalıdır.',	
// Hide Topic Content From Guests  [ www.phpbbturkey.com ]	

#
#
# NOT: root/contrib/tr_buttons klasörü içinde bu moda özel Türkçe düğmeler yer almaktadır.
#
#
#-----[ TÜM DOSYALARI KAYDET/KAPAT ]----------------------------------------------------------------------
#
# Son
bunları uyguladığımda hata alıyorum
uygulamam şu şekilde
bul denilen bulup
altına eklemem gereken kısmı ekliyorum
değişik bi deneme yaptım en için uygulanmması gereken kodları trye ekledim ingilizce çıkması gereken uyarı çıktı hata almadım fakat onu trye çevirdiğimde hata aldım bunu diğer modlarada uyguladım sonuç aynı
--------------------------------
birde sizden ricam portal hakkında biraz bilgi yada topic link verirseniz sevinirim
bu konuları araştırdım fakat bulamadım eğer varsa özür dilerim

saygılarımla
Kullanıcı avatarı
ntura
Kayıtlı Kullanıcı

Re: tr common dosyaları hakkında

Mesaj gönderen ntura »

hata kodlarında verilen kod satırındaki yazıları sildim hata gitti bi prblemde gözükmüyor

doğru birşeymi yaptım acaba cevaplarınızı bekliyorum saygılarımla
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir