Flash Banner ım Hazır Nasıl koyulucak Bılmıyorum!!

phpBB 3.0.x sürümlerindeki stiller / temalar için yapılan rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar, butonlar, logolar, bannerler.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
catalbaselcuk
Kayıtlı Kullanıcı

Flash Banner ım Hazır Nasıl koyulucak Bılmıyorum!!

Mesaj gönderen catalbaselcuk »

Lutfen Yardım Flash Bannerım Hazır Nasıl koyulucagı hakkında hıc bı bılgım yok ne olur yardım!
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Flash Banner ım Hazır Nasıl koyulucak Bılmıyorum!!

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

bunun icin Flash den anlamalisiniz adobe flash pro ile yapabilirsiniz...
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

Ben bir tane flash ekledim siteme ...

Kodları paylaşayım yardımcı olur umarım :

Kod: Tümünü seç

<div style="position: absolute; width: 650px; height: 120px; z-index: 1;  top: 0px">
<object classid="clsid: D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,19,0" width="650" height="120">
<param name="movie" value="./styles/mavilim-2/theme/images/butterfly.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed href="./index.php" src="./styles/mavilim-2/theme/images/butterfly.swf" quality="high" wmode="transparent" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="650" height="120"></embed>
</object>  
</div>
bu kodu template/overall_header.html dosyasının içerisnine koymuşum....

Tabi kodun içerisindeki bazı değerleri kendinize göre değiştirmelisiniz
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
Kullanıcı avatarı
yoda
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yoda »

<div style="position: absolute; width: 650px; height: 120px; z-index: 1;  top: 0px">
<object classid="clsid: D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,19,0" width="650" height="120">
<param name="movie" value="./styles/mavilim-2/theme/images/butterfly.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="wmode" value="transparent">
<embed href="./index.php" src="./styles/mavilim-2/theme/images/butterfly.swf" quality="high" wmode="transparent" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="650" height="120"></embed>
</object>  
</div>

Kodu yerleştirirken banner'ın farklı tarayıcılarda istediğim yerde olmaması sorunu yaşadığım için ilk baştaki "div" tagını değiştirdim.

yerine;

<div align="center">
olarak değiştirerek yerleşme sorununu hallettim.

ps: Kod için teşekkürler Akansu
Kilitli

“3.0.x Stil Grafikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir