[İstek] posting'de değişiklik yapmak istiyorum help me

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
I3arbar
Kayıtlı Kullanıcı

[İstek] posting'de değişiklik yapmak istiyorum help me

Mesaj gönderen I3arbar »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Daha güzelini çizdim ;) tam olarak ne istediğimi umarım daha iyi anlatmışımdır arkadaşlar.

resimde şekilli olarak ve yanına yazarak ne istediğimi anlatmaya çalıştım kısaca burdada tarif edeyim.
EDIT : posting_body.tpl doysında şöyle bir değişiklik istiyorum. başlık yeri olmasın yanda zorunlu seçeceği seçeneklerden birini işaretlesin. mesajını yazdıgında örneğin bmw seçeneğini seçti mesajını direk yazdıgında mesajın başına otomatik olarak '' Bmw, '' mesaj ..... bu şekilde gelsin..
smile üstü veya başlık konusu yerine yatay olarak gelecek şekilde farketmez sıralı bir şekilde olursa olsunda :)
bu seçenekleri isteğe göre admin panelinden otomatik olarak buton eklenebilsin 4 marka değilde mesela örneğin 6 marka gelecek panelden yeni bir marka girdiğimizde otomatik olarak foruma ekleyecek.

Not: başlık bölümü tamamen kalkacak her yeni başlıkta yandaki smileyler gibi oda görünsün gibisinden. phpbb 2x içinde olabilir 3x içinde farketmez phpbb 2.0.23 için yapılabilir ve çalışırsa daha çok işime yarar 2x modlara açacaktım ama 3 çıkınca pabucu dama atılmış ilgilenen kalmamış pek :) ********** durdurmuş 2x olayını herneyse böyle birşey yapabilirmiyiz.

bu modu yaabilecek bir üstat varmı veyahut bunun gibi otomatik konu başlığını ekleyecek bir mod varmı?
baya araştırdım ama bu tür bişey bulamadım ben düşünebiliyorsam elbet ki yapılabilir imkansız değildir diye düşündüm :) kodlardan modlardan anlayan birileri yardımcı olursa çok sevinirim gerekirse cüzi miktarda emeğine karşılık ücret de ödeyebilirim abartı olmama kayıdı ile :) bi sigaramı çayımı içmiş olur teşekkür niyetine :)

Olumlu yapılabilir veya olumsuz imkansız yok böyle bir mod ve yapılmaz gibi cevap verirseniz sevinirim.

saygılarımla.
En son I3arbar tarafından 23.12.2008, 09:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [İstek] Bu İşin Profesiyonelleri Buraya Lütfen :)

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

bu phpbb3 degil ama dimi ?

phpbb2 yerine acmaniz daha dogru olurdu
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
I3arbar
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [İstek] Bu İşin Profesiyonelleri Buraya Lütfen :)

Mesaj gönderen I3arbar »

dostum orda belirttim 2x in başlıgı kapatılmış sanırım 3 e geçtikleri için 2x ile mod isteğinde bulunmayacaklar sanırım yeni başlık ikonunu kaldırmışlar yazımdada belirtmiştim. 3x de olur 2x de ikisinide kullanırım 2x olursa daha makbule geçer ok ;)
Kullanıcı avatarı
I3arbar
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [İstek] posting'de değişiklik yapmak istiyorum help me

Mesaj gönderen I3arbar »

yokmu bir el atacak arkadaşlar yapalımazmı böyle birşey ?
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir