[RC] NV "Who Was Here?" [1.0.0 RC1]

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[RC] NV "Who Was Here?" [1.0.0 RC1]

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

MOD adı: NV "Who was here?"
Yapımcı: nickvergessen
MOD açıklaması: Ana Sayfada Kimler Cevrimici Olmus diye gösterir YKP den ayarlar yapiliyor.
MOD sürümü: 1.0.0-RC1
Dil Dosyalari: de, en, fr, tr
Temalar: prosilver, subsilver2
Download: http://www.flying-bits.org/download.php?mod_id=1
En son Özcan Akbulut tarafından 16.02.2009, 09:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
mutlu
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [RC] NV "Who Was Here?" [1.0.0 RC1]

Mesaj gönderen mutlu »

EsmerÖzcan
Ben modu kurdum,
fakat yönetim paneli eklentileri kurulmadı
ne yapabilirim?
ayrıca bu modu bize kazandırdığın için teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

rica ederim phpbb.com acilsin buraya daha cok Mod tanimitini türkcelestirip eklicem (:

Install yaptiniz mi önbellek temizligi felan ?

bunlari yaptiysaniz YKP de .MODs diye bi yer olmali orda bu Modun ayarlari var eger yoksa bunu manuell olarakta acabilirsiniz YKP > SISTEM > Yönetim Kontrol Paneli > Modül ekle > NV Who Was Here secenegini tiklayin ve modül ekleyin ama kurulumu dogru yaptiysaniz normalinde otomatik kendisi cikmasi gerekiyordu?
akblt.space

mutlu
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen mutlu »

Yardımların için sağol
manuel hallettim...
garizmaboy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen garizmaboy »

Arkadaşlar ben bunu kurdum çalıştı ama kurduktan sonra ykp den sistem sekmesi açılmıyor
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

garizmaboy yazdı:Arkadaşlar ben bunu kurdum çalıştı ama kurduktan sonra ykp den sistem sekmesi açılmıyor
Modan kaynaklandigini düsünmüyorum baska birsey yapmis olmalisiniz veya modül yönetiminden sistem sekmesini passif etmis olmalisiniz..
akblt.space

garizmaboy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen garizmaboy »

yok modül yönetimiyle uğraşmadım hiç sistem sekmesi görünüyor tıklıyorum ama açılmıyor
barSELOna
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen barSELOna »

Bende bu mod kurulu kimler çevrim içi olmuş bölümünü herkese göstermek istiyorum şu anda sadece ben görüyorum nasıl değiştirebilirim ayarları ? Modu bir arkadaşım yükledi ben nasıl yapılıyor bilemiyorum
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

barSELOna yazdı:Bende bu mod kurulu kimler çevrim içi olmuş bölümünü herkese göstermek istiyorum şu anda sadece ben görüyorum nasıl değiştirebilirim ayarları ? Modu bir arkadaşım yükledi ben nasıl yapılıyor bilemiyorum
Zaten herkes görebiliyor?Modu düzgün kurarsan hiç bir sorun olmaz.Ben kurdum herkes görebiliyor.Senin dediğin başka mod olmasın? :roll:
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
barSELOna
Kayıtlı Kullanıcı

Hayır kurduğumda bunu herkes görebiliyordu , sonra bir şey yaptı arkadaşım sadece ben görebiliyorum kimlerin çevirim içi olduğunu
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

barSELOna yazdı:Hayır kurduğumda bunu herkes görebiliyordu , sonra bir şey yaptı arkadaşım sadece ben görebiliyorum kimlerin çevirim içi olduğunu
Bir kaç kod silmiş olmalı veya değiştirdi.Baştan kurmanı tavsiye ederim.
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
barSELOna
Kayıtlı Kullanıcı

who was here'dan o zaman arkadaşım bir kaç kod sildi ki sadece ben görüyorum online olanları buraya koysam o kodları siz ekleme yapabilir misiniz ?

Birde şablonlardan nereden girecem who was here bölümüne ?
temhaya
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen temhaya »

tr dil dosyası demıssın ama içerisinde tr dil dosyası yok be arakadasım
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

temhaya yazdı:tr dil dosyası demıssın ama içerisinde tr dil dosyası yok be arakadasım
indirdigin dosya 1.0.0 versionu bense RC1 sürümünü ekledigim zaman tr dosyasi vardi dosya adlarina dikkatli bakin 1.0.0 versionunu indirin ve rc1 sürümünü icindeki tr paketini kendine göre degistirirsin olmadi RC1 sürümünü kullanirsin.
akblt.space

Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen malt »

VSabah'ın eklemiş olduğu 'bugün çevrimiçi olanlar' modunu yüklemiştim. Ama gördüm ki o modda son 24 saat içinde çevrimiçi olanları gösteriyor, gün boyunca değil. Sonradan onu kaldırıp bunu kurdum. Daha kullanışlıya benziyor, tavsiye ederim. :wink:
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir