Referanslı Üyelik

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
areka
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Referanslı Üyelik

Mesaj gönderen areka »

Arama yaptım ama bulamadım. Böyle birşey olurmu bilmiyorum ama benim bu forumlardaki seviyesizlikler yüzünden daha önce forumumu kapatmak zorunda kaldım.
Şimdi tekrar açmak istiyorum ama sadece benim forumumda üye olan kişilerin referans olduğu kişilerin mail adreslerine davetiye gönderdiği kişiler üye olabilsin sadece. yani vatandaş direk foruma geldiği zaman üye olmasını istemiyorum. her hangi bir problem çıktığı zaman o kişinin yaptığı hatadan aynı zamanda onu davet eden kişininde sorumlu olmasını istiyorum seviye açısından.
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Referanslı Üyelik

Mesaj gönderen difficulty »

o söylediğin nasıl yapılıyor bilmiyorum ama forumda yetkililerin üyelere düzeyli davranmasını isteyebilrsin polemikli konusmaları yasaklayabilrsin
kural koy ve koydugun kuralları esnet ama gevşetme
Nalçacı
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Nalçacı »

Selamlar
yeni üye oldum şu anda vbulletin kullanıyorum. referanslı sistem ve 1-2 sistemi daha bulabilirsem bende phpbb3e geçmeyi düşünüyorum.

referanslı üyelik şu şekildede olabilir. herhangi bir kullanıcı üye olduğu zaman tüm üyelerin kayıt olan üyeyi aktifleme gibi bir yetkisi olması, aktifleyen üyenin aktiflediği kişiden sorumlu olması gibi...
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1224005

Sanırım istediğiniz gibi bir eklenti, davetiye gönderilen kişiler üye olabiliyor.
En son Evrek4 tarafından 12.01.2010, 00:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Pcoyuncy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pcoyuncy »

Evrek4 yazdı:http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1224005

Sanırım istediğiniz gibi bir eklenti, davetiye gönderen kişiler üye olabiliyor.
teşekkürler
areka
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen areka »

Evrek4 yazdı:http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1224005

Sanırım istediğiniz gibi bir eklenti, davetiye gönderilen kişiler üye olabiliyor.
teşekkürler ama ben bunu çözemedim bir türlü
byefsane
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen byefsane »

Bunu bende denemeye calisacagim
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir