NV usertopics

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

NV usertopics

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Mod Adi: NV usertopics
Yazar: nickvergessen
Aciklama: Üyelerin Mesaj Sayisinin Yanina/Altina Konu Sayisinida ekler.
Mod Sürüm: 1.0.2
phpBB Sürüm: 3.0.4

Download: NV_usertopics_1_0_2.zip
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
ForeverBesiktas
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: NV usertopics

Mesaj gönderen ForeverBesiktas »

Aradığım bir programdı teşekkür ederim fakat bir sorum olacak .

Ben yeni başladım bu işlere ve bilgim sıfır bana bunun nasıl kurulacağını adım adım anlatırmısınız ..

Dosyayı bilgisayarıma indirdim acaba bunu ftp de hangi klasör içine atıp ne gibi değişiklikler yapacağım..

Destek için Teşekkürler ..
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

ForeverBesiktas yazdı:Aradığım bir programdı teşekkür ederim fakat bir sorum olacak .

Ben yeni başladım bu işlere ve bilgim sıfır bana bunun nasıl kurulacağını adım adım anlatırmısınız ..

Dosyayı bilgisayarıma indirdim acaba bunu ftp de hangi klasör içine atıp ne gibi değişiklikler yapacağım..

Destek için Teşekkürler ..
Mod Kurulum makalelerini oku, anlamiyorsan benim yeni basladigim zamanlar gibi yap:

Mantikli düsün (en önemlisi)
indirdigin dosyalari incele isimlerine klasör adlarina dikkat et
install.xmli ac icinde yazilanlari yap yine neyi acip bulacagina cok dikkat et hangi dosyada diye..

simdi diyorsundur neyi mantikli düsüncem? böyle diyim dosyayi indirdin icinde "includes" diye bir klasör var ftpne giriyorsun ordada var ayni klasör yani ne yapilmali indirdigin dosyadaki includes klasörünün icindekinleri FTPdeki includes icine atmalisin.
diyelim ki icinde bir klasör var "recent_topics/recent.php" ve bu "recent_topics" klasörü ftpde yok yani ne yapilmali? dosyayi ana dizine atmalisin.

aynisi install.xml icinde gecerli zaten ordada yzaiyor nereye dosyalar atilcagi...
akblt.space

ForeverBesiktas
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ForeverBesiktas »

Anlatım için teşekkürler .

Yani bir nevi düz mantık ..

Aynı isimli dosyaları aynı isimli klasörlere atıyoruz farklı ise o şekilde bir dosya yok ise o zaman ana dizine atıyoruz ..

Umarım bende kısa sürede çözerim bu işi ..

Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

ForeverBesiktas yazdı:Anlatım için teşekkürler .

Yani bir nevi düz mantık ..

Aynı isimli dosyaları aynı isimli klasörlere atıyoruz farklı ise o şekilde bir dosya yok ise o zaman ana dizine atıyoruz ..

Umarım bende kısa sürede çözerim bu işi ..

Teşekkürler
herzaman ana dizine olmaz belki bir dosya cikar

prosilver/theme/testdosya/

ozaman bu testdosyayi prosilver/theme/ icine atmalisin...
akblt.space

Kullanıcı avatarı
ancient ruler
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ancient ruler »

Modu deniyorum, nickvergessenin modlarında daha önce bi problem çıkmadı bende, o yüzden güveniyorum bu moda :mrgreen:
Matt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Matt »

teşekkürler bir ara deneyeceğim.
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen difficulty »

bu modu geliştirebilme imkanımız var mı?
bir arkadaşımın vbuilettin forumu var
mesajların ve konuların üzerine tıklanınca mesajları ve konuları çıkıyor
http://www.maviyesilege.com/uydudan-tur ... ml?p=52506
Dosya ekleri
mesaj.jpg
Kullanıcı avatarı
cagatayozata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cagatayozata »

Evet güzel bir düşünce.Konularda bu modu kurduktan sonra ordaki gibi yapabilirsiniz.Üye profil sayfasına girdiğinizde üye konularını ara diye bir yer var ona bastığınızda mesajlar çıkıyor. Sizde üye profilindeki yeride aynı şekilde yaparsanız dediğiniz gibi olur konular...
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

peki nasıl yapabiliriz?
şuanki haliyle mesajların sayısı görünüyo ama üzerine tıklanmıyor mesajların hangi mesajlar olduğu görünmüyor.
gerçekten yapılabiliyorsa uzun uzadıya bile gerek yok hazırda topik profilinde mesajlara ulaşılabilsin istiyorum aynen resimdeki gibi.
kolay bişi istemediğimin farkındayım vbuilettim forumların hepsinde bile yok bu. :?
Kullanıcı avatarı
RoyaLKing
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RoyaLKing »

Arkadaşlar eğer öyle yapmak istiyorsanız önce bunu yapın..
AÇ : viewtopic.php

BUL:

Kod: Tümünü seç

'S_TOPIC_POSTER'	=> ($topic_data['topic_poster'] == $poster_id) ? true : false,
ALTINA EKLE:

'S_USERID_VIEWTOPIC'	=> ($config['load_userid_viewtopic']) ? true : false,
NOT:
Eğer Add User ID in Viewtopic modu kuruluysa bu değişiklikleri yapmanıza gerek yok.
-----------------------------------
Mesaj için

<!-- IF postrow.POSTER_POSTS != '' -->
<b>{L_POSTS}:</b>  <a href="http://siteadresiniz.com/search.php?author_id={postrow.POSTER_ID}&sr=posts">{postrow.POSTER_POSTS}</a>
<!-- ENDIF -->

Konu için

<!-- IF postrow.POSTER_TOPICS -->
<b>{L_TOPICS}:</b>  <a href="http://siteadresiniz.com/search.php?author_id={postrow.POSTER_ID}&sr=topics">{postrow.POSTER_TOPICS}</a>
<!-- ENDIF --> 
arkadaşlar bakın yaptım bu şekilde yaparsanız olur.

http://hersheyden.net/duyurular-f88/her ... t3636.html
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

harikasınız başarmışsın
prosilvera uyar dimi bu?
ben pek ayırdımları yapamıyorum yanlış bişi yapmayım
Kullanıcı avatarı
RoyaLKing
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RoyaLKing »

<!-- IF postrow.POSTER_POSTS != '' --><dd><strong>{L_POSTS}:</strong>  <a href="http://siteadresiniz.com/search.php?author_id={postrow.POSTER_ID}&sr=posts">{postrow.POSTER_POSTS}</a></dd><!-- ENDIF -->

<!-- IF postrow.POSTER_TOPICS --><dd><strong>{L_POSTS}:</strong>  <a href="http://siteadresiniz.com/search.php?author_id={postrow.POSTER_ID}&sr=topics">{postrow.POSTER_TOPICS}</a></dd><!-- ENDIF -->
prosilver için bu değişiklikleri uygulayınız.
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Genel Hata
Could not open ./../styles/prosilver/template/colour_swatch.html

arkadaşlar NV usertopics kurduktan sonra şablonları yenilemem gerekmiyordu ama ben yenilemek istedim
yenilerken yukardaki gibi bir hata aldım
araştırdım ve bu linkte çzümü buldum http://www.ktuk.net/phpBB3/viewtopic.ph ... 03&start=0
bir sql ile hata verilen yeri sildim
açık söyleyeyim bu çözümün bir yan etkisi var mı bilmiyorum ancak ben işlemi uyguladım sorun düzeldi
buna benzer durum yaşayan olursa die sql i ekliyorum

sql :

DELETE FROM `phpbb_styles_template_data` WHERE `template_filename`= 'colour_swatch.html';
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

herkese çok teşk ederim çok istediğim bişidi sonunda başardım tabi sevdiğiminde yardımı oldu [ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir