[MOD] Mini-Chat

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[MOD] Mini-Chat

Mesaj gönderen sivasli_14 »

Mod İsmi:mChat
Yazar:AllCity
Mod Versiyon: 1.2.6
Download : İndir
Mod Açıklaması:Anasayda Mini Chat Sayfasi Olusturur.
Demo: http://www.varbiraz.com/forum.html

DipNot:Ziyaretcilerin Yazmasını İstemiyorsaniz

Kod: Tümünü seç

root>mchat.php

Bul

// Options (guest)
$mchat_allow_guest_bbcode = false; /* Allow use bbcodes in messages? */
$mchat_allow_guest_add_mess = true; /* Allow add message? */
$mchat_allow_guest_read_archive = false; /* Allow read archive? */

Bunla Değiştir

// Options (guest)
$mchat_allow_guest_bbcode = false; /* Allow use bbcodes in messages? */
$mchat_allow_guest_add_mess = false; /* Allow add message? */
$mchat_allow_guest_read_archive = false; /* Allow read archive? */
Bende'De VarBiraz Diyorsan Biz Burdayiz..

Forum - VaRBiraZ.Net
juba
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD] Mini-Chat

Mesaj gönderen juba »

sağol .baya lazım bu ayar :)
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bplr »

sivasli_14 yazdı:

Kod: Tümünü seç

Demo: http://www.varbiraz.com/forum.html
Bu adreste malware - virus bulunmakta, avast antivirus alarm veriyor. O sebeple kimsenin bu linke girmemesinde yarar var.
Bu konuyu moderatörlere rapor etmiştim, ancak bahse konu uyarıyla ilgili bir işlem yapmadan raporu silmişler. O sebeple konuyu okuyanları uyarma için mesaj yazıyorum. Dikkat edilmeli, bilgisayarınızda güncel antivirus programı yüklü değilse virus-malware-trojan bulaşabilir.
Ek bilgi: http://www.phpbb.com/blog/2009/05/22/de ... nd-martuz/
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Allah Allah Bendede Kurulu Ve Güncel Bende Neden Vermiyor Anlamadım ? Dikkat Edin Baska Sitelerle Karıstırmıs Olmayasaniz ?

Forum - VaRBiraZ.Net
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Ekran Görüntüsü Mevcut Mu ?

Forum - VaRBiraZ.Net
Kullanıcı avatarı
oguzhan_06
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen oguzhan_06 »

bende gücel anti virüs var ama hiç bir uyarı felan vermmedi eğer zaten şikayette ettiyseniz demiki virüs bulunamamış şikayet geri alınmış olayı büyütmenize gerek yok bence
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Buyutmüyoruz Kardesim Boyle Bisey Soyledı İse Ya İspat Etsin Yada İyi Baksın Karıstırmıs Olabilir Belki Bi Kac Kisi Gordu Benım Bu Konuyu Virüslü Diye Aklında Kalıcak

Forum - VaRBiraZ.Net
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bplr »

Şu an tekrar kontrol ettim, site temiz avast uyarı vermiyor.
Ayrıca, daha önce bu eklenti yazarının sitesinde bile virus vardı, yine uyarı vermişti.
Eğer sivaslı siteyi son birkaç günde temizlemediysen, muhtemelein bu mchat tarafından kullanılan viruslu js dosyası benim PM de cache içinde kalmış olabilir (yazarın istesinden gelen tahminim), o dosyanın yüklenmesiyle uyarı gelmiş olabilir.
Ciddi bir konu, o yüzden uyarımı yazdım, pek çok kişinin canını yakan bir problemdir, gumblar.
gulenhavyar
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen gulenhavyar »

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 132: include(./mchat.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 132: include(./mchat.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 132: include() [function.include]: Failed opening './mchat.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php')
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3824: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3247)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3826: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3247)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3827: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3247)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3828: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3247)

sayfanın üstünde böyle şeyler çıktı, birisi yardım edebilir mi? nası halledecem bu modu??
pathfinder
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen pathfinder »

ziyaretçiler bu chat kısmını hiçbir şekilde göremesin istiyorum, acaba bunu nasıl halledebiliriz ?
Kullanıcı avatarı
ancient ruler
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ancient ruler »

gulenhavyar yazdı:[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 132: include(./mchat.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 132: include() [function.include]: Failed opening './mchat.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php')
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3824: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3247)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3826: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3247)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3827: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3247)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3828: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3247)

sayfanın üstünde böyle şeyler çıktı, birisi yardım edebilir mi? nası halledecem bu modu??
root klasöründen mchat.php'yi includes kısmına eklemeniz gerekiyormuş sanırım, eklemedinizmi?
Kullanıcı avatarı
_MaYhEm_
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen _MaYhEm_ »

Modu kurdum. MOD : MSSTI ABBC3 (V1.0.12) moduyla çakışıyor. index sayfasındaki chat bölümünde smiley bbcode ve send butonları çalışmıyor.

MOD : MSSTI ABBC3 (V1.0.12) modu kurulu olmayınca çalışıyor.

sorunu çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Silahsız Kuvvet
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Silahsız Kuvvet »

Arkadaşlar siteadi.org/forum klasörü içerisine attım ve kurulumu yaptım. Anasayfa'da mod gözükmüyor.
ibowwow
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ibowwow »

bende böyle bişey çıktı

Genel Hata
SQL ERROR [ mysql4 ]

Table 'theking.phpbb_mchat' doesn't exist [1146]

SQL

SELECT * FROM phpbb_mchat ORDER BY message_id DESC LIMIT 10

BACKTRACE

FILE: includes/db/mysql.php
LINE: 158
CALL: dbal->sql_error()

FILE: includes/db/mysql.php
LINE: 205
CALL: dbal_mysql->sql_query()

FILE: includes/db/dbal.php
LINE: 159
CALL: dbal_mysql->_sql_query_limit()

FILE: mchat.php
LINE: 532
CALL: dbal->sql_query_limit()

FILE: index.php
LINE: 169
CALL: include('mchat.php')
Hotboy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Hotboy »

bu modu subsilver'da deneyen varmı arkadaşlar?
http://www.tecktonikturkey.com

Türkiye'nin Tecktonik Dans Portalı
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir