phpBB3 Portal Kurulumu

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
elektronboy
Kayıtlı Kullanıcı

phpBB3 Portal Kurulumu

Mesaj gönderen elektronboy »

Selamün Aleyküm Arkadaşlar phpBB3 Portal Kurulumunu tam anlamıyla anlatılan bir yer arıyorum phpBB3 ü burda anlatıldıgı gibi hosta kurdum sorunsuz oldu ama bir türlü portalı kuramadım yani kısacası hangi dosyayı nereye koyacagım ne işlem yapmam gerekir vs vs kısaca acıklamasını arıyorum bu işlerde yeni oldugum için fazla bilgim yok ama çok fazla acemi de değilim bilgisayarda anlarım yani kısacası portalın tam anlamaı ile acıklamalı türkçe anlatımlı kurulum unu anlatan bir yer var mı ben bulamadım şimdi diyeceksiniz ki araştır bulursunuz diye ama 9 saattir araştırıyorum olmuyor kafayı yiyecem sizden ricam budur saygılarımla
Kullanıcı avatarı
.Max Payne.
Kayıtlı Kullanıcı

Re: phpBB3 Portal Kurulumu

Mesaj gönderen .Max Payne. »

Benim sitemde de portal kurulu ama bn teknik açıdan çok fazla bilgiye sahip olmadığım için bana yardımcı olan arkadaşın nasıl kurudğu hakkında pek bi bilgim yok...

İstiyosan sitenin adresini verebilirim:

Forumdakal.NeT buraya girip bakabilirsin...
En son .Max Payne. tarafından 29.05.2010, 00:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
famedya
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen famedya »

:arrow: http://www.phpbb3portal.com/download/

adresinden Portalı indiriniz.

Ardından, zipli klasörü açınız, daha sonra ftp hesabınıza giriniz.

indirdiniz portal dosyalarını Ftp hesabınıza indirdiğiniz klasör içersindeki sıraya göre atıp

www.adresiniz.com/forum/install_portal.php şekilden çalıştırınız.

İnstall Now a tıklayın portalınız hazır olacaktır..

Not: Adreste verdiğim portal tamamen türkçe'dir ve Dil dosyalarınızı atarken sadece türkçe dil dosyalarını atmanız yeterli olacaktır..

Yapamayan olursa bu konuda yardımcı olabilirim..
Saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

.Max Payne. yazdı:Benim sitemde de portal kurulu ama bn teknik açıdan çok fazla bilgiye sahip olmadığım için bana yardımcı olan arkadaşın nasıl kurudğu hakkında pek bi bilgim yok...

İstiyosan sitenin adresini verebilirim:

Forumdakal.NeT buraya girip bakabilirsin...
:!: Lütfen konu içeriğini tamamen büyük, koyu ve renkli yazılardan oluşacak şekilde ayarlamayınız.

Lütfen Forum Kurallarımız okuyunuz! [Kural 2]
Kullanıcı avatarı
murat53
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen murat53 »

merhaba arkadaslar,
phpbb3portalı forumuma kurdum ancak prosilver temasi ile cok uyumlu degil başlıkların mavi renkleri yok sadece buz mavisi, nasıl uyumlu hale getirebiliriz??? ayrıca sol ve sağdaki blokların sadece siteadi.com/portal.php adresinde degil de tüm forumlarda gözükmesini isyiyorum bunun için yapabilecegimiz birşey varmı?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
(http://forum.sarilalelerim.com/portal.php)
Radyoda müzik ve sohbetin keyfi ile forumda paylaşmanın tadını çıkarın.
http://www.sarilalelerim.com
Çünkü "Hayat paylaşmaktır!"
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar phpBB portal'a destek vermiyoruz. Sitesinden destek alabilirsiniz.
effect68
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen effect68 »

İyi günler famedya dostum benim Phpbb3 portal kurulumu hakkında sorum olacaktı. gerekli siteden portal dosyasını indirdim ftp'den gerekli yerlere attım ama kurulum yapmadan önce install xml.ve modx.prosilver.en dosyasını inceleyip ayarlama yapmam gerekiyormuş bu doyaları açıp inceledim hiçbir şey anlamadım. anlatılanlar tamamen ingilizce.www.siteadı.com/install.php olarak giriş yaptığımda ise bağlantı bozuk uyarısı alıyorum. bana portal kurulumunda yardımcı olursan mennun olurum şimdiden teşekkürler..
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir