Kendi mesajını düzenleme silme izni

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
murat53
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Kendi mesajını düzenleme silme izni

Mesaj gönderen murat53 »

Arkadaşlar öncelikle bu mesajı destek formuna mı yoksa modifikasyonlar bölümünemi yazmam gerektigi hakkında biraz teredütteyim...

Benim isteğim; forumdaki bir kullanıcı yeni bir başlık açarak yazdığı mesaj ile konulara cevap olarak yazdığı mesaj dan sonra baska bir kullanıcı tarafından aynı başlığa yanıt verildiğinde, kullanıcının o mesajını düzenlemesini ve silmesini engellemek istiyorum.. Bunun için yönetici panelinden yapabilecegimiz herhangibir ayar varmıdır? Yada bu ayar için özel olarak modifikasyon mu gereklidir?

ilgilenicek olanlara şimdiden teşekkürlerr...
Radyoda müzik ve sohbetin keyfi ile forumda paylaşmanın tadını çıkarın.
http://www.sarilalelerim.com
Çünkü "Hayat paylaşmaktır!"
Kullanıcı avatarı
murat53
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Kendi mesajını düzenleme silme izni

Mesaj gönderen murat53 »

Sanırım bu konuda yardımcı olacak kimseler yok ??
Radyoda müzik ve sohbetin keyfi ile forumda paylaşmanın tadını çıkarın.
http://www.sarilalelerim.com
Çünkü "Hayat paylaşmaktır!"
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 0 misafir