Hızlı Cevap

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
Kullanıcı avatarı
Darkcode
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkcode »

her mod subsilvera gore yapilir
kendi temana kendin uyarlayacaksin
Bazen bilmek yetmez , Kanıtlamak gerekir
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ben bu modun gülücüklerin altına

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

üstteki kısmı da eklemek istiyorum ne yapabilirim.. Yani Hızlı Cevap kısmından rekn değiştirilmesini ve yazı boyutu ayarlanmasını istiyorum..

Bunu yapmam mümkün mü??
Kullanıcı avatarı
by-keskin
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen by-keskin »

Kod: Tümünü seç

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\Inetpub\vhosts\09plaka.com\httpdocs\forum\includes\template.php on line 236
eklemeye çalıştım olmadı hata nedir ?
www.unigenclik.org
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen www.unigenclik.org »

evet ya hızlı cevap editörünü geliştirme şansımız yok mu.
BLooD
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen BLooD »

ESQARE yazdı:
ESQARE yazdı:Bu Modun orjinali Advanced Quick Reply Hack: http://www.phpbbhacks.com/download/586
MOD dosyasının içinden çıkan quick_reply.php dosyasını phpBB ana dizininize gönderceksiniz.
ne yani hızlı cevapda açıklık mı var? :roll:
İmza, kurallara aykırı olduğu için site yönetimi tarafından değiştirildi.
albatros
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen albatros »

ya arkadaşlar ben bu mod u kurdum ama nedense bende gözükmedi hala

sql sorgusu mu gerekiyor ?

tüm temalarda da denedim ama olmadı :S

Warning: main() [function.main]: Unable to access ./config.php in /home/albatros/domains/free-albatros.com/public_html/forum/common.php on line 177

Warning: main(./config.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/albatros/domains/free-albatros.com/public_html/forum/common.php on line 177

Warning: main() [function.main]: Unable to access ./config.php in /home/albatros/domains/free-albatros.com/public_html/forum/common.php on line 177

Warning: main(./config.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/albatros/domains/free-albatros.com/public_html/forum/common.php on line 177

Warning: main() [function.include]: Failed opening './config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/albatros/domains/free-albatros.com/public_html/forum/common.php on line 177

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/albatros/domains/free-albatros.com/public_html/forum/common.php:177) in /home/albatros/domains/free-albatros.com/public_html/forum/common.php on line 181

bu hatayı alıyorum tüm sitede :S

sorunu çözdüm ancak şimdi de kendi temamda taşma sorunu yaşıyorum... bunun limitlerini belirleme şansımız varmı acaba ?

arkadaşlar onu da ben çözdüm... yardım gelmeye gelmeye artık kodlamayı öğrenmeye başladım aslında onun için de teşekkür etmem lazım...

benim gibi taşma sorunu yaşayan arkadaşlar... ben sorunu bir tablo oluşturup onu sınırlayarak çözdüm... işte kodların orjinali ve benim eklemelerimin yeri aşşağıdadır... kırmızılar benim modifiyelerim... sizde deneme ile bulabilirsiniz uygun değeri

eğer tam bşr değer istiyorsanız daha önceki tabloların değerlerini gözden geçirin

<table width="95%" align="center">
<tr align="center">
<td class="row="5" colspan="5" >
{QUICKREPLY_OUTPUT}
</td>
</tr>
</table>

kırmızı alanlar beinm değiştirdiklerim kalın kırmızılar ise olmayıp da benim eklediklerim...
değiştirilecek kod kullandığınız temanın içindeki viewtopic_body.tpl ye eklediğiniz... başka bir ayar ile oynamanız gerekmiyor...

kolay gelsin...
(hoş kolay zaten... sadece bulmak o kadar kolay olmadı :S )
her batan güneşin bir sabahı ve her doğacak güneşi takip eden bir akşam sefası vardır...
Master-1
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Master-1 »

phpbbhacks sitesinden indirdiğim modu kurdum fakat her mesajın altın hızlı cevap kutusu çıkıyor.. Nerede yanlış yaptım yardım edermisiniz..
albatros
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen albatros »

Master-1 yazdı:phpbbhacks sitesinden indirdiğim modu kurdum fakat her mesajın altın hızlı cevap kutusu çıkıyor.. Nerede yanlış yaptım yardım edermisiniz..
sona eklemen gereken kodu üstüne eklemişsin ondan...

Kod: Tümünü seç

# 
#-----[ FIND ]------------------------------------------ 
# 
<!-- END postrow --> 

# 
#-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------ 
# 
   <tr align="center"> 
      <td class="row1" colspan="2" > 
      {QUICKREPLY_OUTPUT} 
      </td> 
   </tr> 

# 
#-----[ SAVE/CLOSE ALL FILES ]-------------------------

<tr align="center">
<td class="row1" colspan="2" >
{QUICKREPLY_OUTPUT}
</td>
</tr>

bu kod

<!-- END postrow -->
bu kodun bi satır altına konulacak üstüne koyarsan her satırda çıkar...
her batan güneşin bir sabahı ve her doğacak güneşi takip eden bir akşam sefası vardır...
aponal
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aponal »

eyvallah kardeşim bisürü denedim ama senın kı gibi tıkır tıkır calışanı bulamamiştim
denden
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen denden »

arkadaşlar harikasınız çok iyi oldu...

teşekkürler ...

forever phpBBTurkey.com :lol:
BLooD
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen BLooD »

tüm simleler e tıklayınca simleleri açmıyor hacking yazıyor bende de onu çözemedim :oops:
İmza, kurallara aykırı olduğu için site yönetimi tarafından değiştirildi.
acemi_77
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen acemi_77 »

bqra yazdı:BAk aynen Bunları yapıyosun ;

klasörün içinden cıkan
lang_main.php dosyasını-----> forumunda ''/language/lang_turkish/'' in içine atıyosun(degistirilsinmi diye sorucak)
eng_lang_main.php dosyasının ismini lang_main olarak degistirip---> forumunda ''/language/lang_english/ in içine atıyosun(degistirilsinmi diye sorucak)
quick_reply.php dosyasını----> direk forum klasörüne atıyosun(degistirilsinmi diye sormıcak)
viewtopic.php dosyasınıda----> direk forum klasörüne atıyosun(degistirilsinmi diye sorucak)
quick_reply.tpl dosyasını -----> /templates/KENDİ KULLANDIGIN TEMA KLASÖRÜNÜN ADI/ nın içine atıyosun(degistirilsinmi diye sormııcak)
viewtopic_body.tpl dosyasını--> /templates/KENDİ KULLANDIGIN TEMA KLASÖRÜNÜN ADI/ nın içine atıyosun(degistirilsinmi diye sorucak)

bilmiyorum dedin bende baya bi içine girdim olayın :wink:
Böyle açıklayıcı yazılar olduktan sonra herkes her modu yükleyebilir
mesela ben çok acemiyim mod yapma hakkında hiçbir bilgim yok
ama bu yazı sayesinde bu modu kurdum teşekkürler
erhangazi84
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

slm

Mesaj gönderen erhangazi84 »

kafam allak bullak oldu abi, yönetim bu işe bi el atsa da, şu modu düzgün bi yazıp yollasa....
Kullanıcı avatarı
TiMeF
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen TiMeF »

Fatal error: Cannot redeclare generate_smilies_row() (previously declared in /home/thesinn/public_html/quick_reply.php:109) in /home/thesinn/public_html/quick_reply.php on line 107
:( :( :x böyle bir hata
Kullanıcı avatarı
TiMeF
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen TiMeF »

lang turkish dosyasının içine atmıştım ben lang maini o yüzden olabilirmi arkadşalr yardım!!!
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir