mavilim-vb

phpBB 3.0.x sürümleri için yayınlanan yeni stiller ya da temaların duyuruları için bu forumu kullanabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
aligünel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

mavilim-vb

Mesaj gönderen aligünel »

Tema adı: mavilim-vb
Yapımcı: AliGünel
Tema sürümü: 1.0.0
phpBB sürümü: 3.0.7
Önizleme: Index, viewforum
Açıklama: subsilver tabanlıdır ve mavilimden geliştirilmiştir.

Önizleme :
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Download:

http://rapidshare.com/files/407488029/mavilim-vb.rar
Dosya ekleri
mavilim-vb.rar
mavilim-vb
(563.79 KiB) 507 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
aligünel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: mavilim-vb

Arkadaşlar insan yorum yazarya iyi veya köyü geliştirlimesi gerekiyor falan insallar hiçmi emeğe saygı düşünmezler ya.
Kullanıcı avatarı
nelergorduk
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen nelergorduk »

gayet güzel tema :) eline sağlık
black devil

Mesaj gönderen black devil »

güzel tema phpbb3deyken belli bir süre bu temayı kulandım
şimdi yine phpbbye geçmyi planlanıyom geçince bunu yine kurarım

eline sağlık iyi olmuş tema
Kullanıcı avatarı
aligünel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Teşekkürler arkadaşlar yorumları görünce mutlu oluyorum emeğimin boşa gitmediğini anlıyorum inşallah kısabir zaman içinde bir tema daha yayınlayacağım ama bu prosilver tabanlı ve biraz arayüzünü çok tanıdık bir öncü forumdan belirtilerek yaptım çok yakında onu yayınlamayı düşünüyorum.
firat831
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen firat831 »

çok teşekkürler bence phpbb nin en iyi teması
Kullanıcı avatarı
aligünel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

teşekkür ederim kardeş yakın biz zaman içerisinde yeni bir tema daha yayınlayacağım.
yalaka
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen yalaka »

yanlış mesaj
Kullanıcı avatarı
cagatayozata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cagatayozata »

aligünel yazdı:Arkadaşlar insan yorum yazarya iyi veya köyü geliştirlimesi gerekiyor falan insallar hiçmi emeğe saygı düşünmezler ya.
Senin emeğe saygın var mı ? Kullandığın temanın çerçeve ve menüsü özcan ve benim eski temamızdaki şeyler. Bunlar (ç)alıntı yapmak için izin aldın mı acaba? Özcan'ın son siyahlı temasını kopyalamadan önce izin aldın mı acaba? Kopyaladıktan sonra söyledin. Ayrıca temalarının hepsi gerçekten mükemmel . ( ironi) :)
Kullanıcı avatarı
aligünel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Ya yürü git çağatay senle ben muhattap bile değilim ben yalaka insanları karşıma bile almam sen sadece özcanın temalarını kulandığın için kendini geliştiremediğin için insanların yalakalığını yapma özcandan aldığımıda ispat et tamam diyeyim .bu tema tamamen subsilver ve bu tema vbulettinden esinlenmedir onu aklına koy.oval köşelerde vbulettin temasına ayit özcana değil :D siyah temaya gelincede o özcana ayit hiç birşey yok onun temasını silip baştan prosilveri değiştirerek yaptım o sadece ve sadece css ile yapılmıştır köşeler dahil görsellik yoktur . ha menüye gelince sanırım özcanda vbulettincen çalmıştı menüyü o yüzden hiç bir hakka sahip değil. Yinede özcanla nekadar konuşmasakta bu menüyü phpbb3 e taşıdığı için teşekkür ederim ama bir laf vardır bizim oralarda ağanın malı gider hizmetkarın canı gider oda bu hesap olsa gerek. :D :D
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

aligünel, menü vb4 tasarimina sahip ama cssleri bana ayitdir simdiye kadar herkesin emegine saygim vardi ama sen göründügü gibi bu saygiyi hak etmiyorsun ve kesinlikle sana hakkimi helal etmiyorum cok nankörsün.

Yalandan baska birsey bildigin yok..

Temalarimizdaki Cerceveleri ilk Akansu kefsetti benim kullanmamin sebebi Akansunun izin vermesidir.
Üsteki login menüsünün kodlamasi bana ayit neden kullaniyorsun? cok zekalisin ya kendin yapsana birtane?

Düz Prosilverden yaptim temayi diyorsun, senin temayi yaptigin zamanda sitende dolasiyordum ;)

Kaynak Koduna bakilinca hersey anlasiliyor zaten...

Kod: Tümünü seç

<table width="100%" cellspacing="0">
	<tr>
		<td>
		<!-- Dont Remove the Link --><!-- Temanın devam geliştirilmesini istiyorsanız lütfen imzamı silmeyiniz -->
        <!--Design: <a href="http://www.liderbook.net">&copy; Ali Gunel</a>-- 
		<!-- Temanın devam geliştirilmesini istiyorsanız lütfen imzamı silmeyiniz //END --><!-- Dont Remove the Link //END -->

</td>
		<td>
			Powered by <a href="http://www.phpbb.com/">phpBB</a> &copy; 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
			 &bull; <br />Türkçe çeviri: <a href="http://www.phpbbturkey.com/">phpBB Türkiye</a>

</td>
	</tr>
</table>
<!-- Dont Remove the Link --><!-- Temanın devam geliştirilmesini istiyorsanız lütfen imzamı silmeyiniz -->
<!--Design: <a href="http://www.liderbook.net">&copy; Ali Gunel</a>--
<!-- Temanın devam geliştirilmesini istiyorsanız lütfen imzamı silmeyiniz //END --><!-- Dont Remove the Link //END -->
Bu benim vB4 Temasindan bir kod hersey dahil benim temamdan düzenlendi bunun aksini bana anlatamasin, Footerdeki Navbar yeri benim temamdan renk kodlari bile ayniysa css kodlari bile ayniysa ben inanmam saf prosilverden tema yaptigina ben vBulletin benzeri tema yaptim evet ama calinti degil gecemi gündüzümü verdim ugrastim benim zihnim görünce ellerim kodlamaya baslar baska yere bakmadan ama senin aklin bunu almaz yapamadigin icin, seni kücük düsürmeye calismiyorum yüksek birisi degilsin zaten kücük düsüremem, Cagatay benim kac senelik arkadasim Site arkadasi degil gercek bir arkadas bunun adi yalakalik degil. Benim Temam senden haric herkese acik bir temadir bu baskasinin tema yapamadigi anlamina gelmez senin temalarini görüyoruz zaten kusmuk gibi rengarenk ;)

Ayrica Forumlist bana ayit (hep dedigim gibi sitende su an kullandigin temanin herseyi bana ayit) saf prosilverde forumlistin böyle oldugunu hic görmedim? senin aklinda bunu yapmaya basmicagini bildigim icin söylüyorum yalnis anlama yani :lol:

Ilk Bakista Temaya bak neler hemen anlasiliyor
  • Login Box / Header
  • Menü
  • Breadcumbs
  • Forumlist
  • Footer / FooterNavber
  • Viewforum
  • Viewtopic
Tekrar söylüyorum, benim yaptigim birsey sana acik degildir ve kullanmani istemiyorum.
Izinsiz her kullandigin bana ayit olan birsey haram olsun!

Konuyu daha fazla uzatmak istiyorsan özel mesaj yaz birde ordan sana güzel yazilar yazarim hic merak etme sen..

Basligi dagitmak istemezdim Yöneticilerden ve Forum Kullanicilarindan özür dilerim ama susmakta istemiyordum böyle bir durumda.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
cagatayozata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

aligünel yazdı:Ya yürü git çağatay senle ben muhattap bile değilim ben yalaka insanları karşıma bile almam sen sadece özcanın temalarını kulandığın için kendini geliştiremediğin için insanların yalakalığını yapma özcandan aldığımıda ispat et tamam diyeyim .bu tema tamamen subsilver ve bu tema vbulettinden esinlenmedir onu aklına koy.oval köşelerde vbulettin temasına ayit özcana değil :D siyah temaya gelincede o özcana ayit hiç birşey yok onun temasını silip baştan prosilveri değiştirerek yaptım o sadece ve sadece css ile yapılmıştır köşeler dahil görsellik yoktur . ha menüye gelince sanırım özcanda vbulettincen çalmıştı menüyü o yüzden hiç bir hakka sahip değil. Yinede özcanla nekadar konuşmasakta bu menüyü phpbb3 e taşıdığı için teşekkür ederim ama bir laf vardır bizim oralarda ağanın malı gider hizmetkarın canı gider oda bu hesap olsa gerek. :D :D
Öncelikle ben sana karşı forum ortamında saygı icabından hiçbir şey söylemedim. Fakat zaten forum ortamında insanların içinde yalaka gibi hakaret içerin ifadelerde bulunuyorsun bana karşı. Senin bana karşı bu ortamda hakaret içeren hiçbir şey söylemeye hakkın yok. Bana karşı bir hakaret içeren bir kelime bile edemezsin.

Forum ortamınad özele girmemeye çalışıyorum daha özele giriyorsun madem bende yazıyım o zaman. Benim yalakalık gibi huylarım yoktur. Ben şerefim, gururum olan ve kimseye yalakalık yaparak kazanmaya çalışmam. Karıştırma istersen başkasıyla. Ayrıca Özcan benim gerçek bir dostum ve arkadaşım ona benim önümde saçma sapan laflar söyledin. Bende tabiyki korurum. Senin gibi işi düştükçe yazan bir insanla bir olcam yoksa yıllardır arkadaşım olan her zaman yanımda olan bir dostumumu satacam?

Ben kendimi yeterince geliştirdim sen kafanı yorma böyle şeylere. İçinden çıkamazsın sonra. php olsun her konuda kendimi sürekli geliştiriyorum. Ben phpBB için hiç tema yayınlamadım ama kendim kaç tane tasarım değiştirdim. Blogum içinde kendim temalar yapıp kullandım. Benden sana tavsiye bence temalarını yayından kaldırrr :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
aligünel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

{ ya yürü git çağatay senin kulandığın temaların tabanları sanamı ayit soruyorum sana? ve şuda bir gerçek evet yayınladığın o kodların çoğu eski temada mevcuttu ben hepsini sildim ve sıfırdan kendim prosilver üzrinde kulandım evet fotsilver sana ayit olabilir menüde sana ayit olabilir ama phpbb3 e taşıma hakkıyla ama bunlar zaten daha önce vbulettinde yapılmış birşey zaten kardeş ha şu varki kimseyede hesap vermem neyi nerde kullanacağımıda kimseye sormam } ha yaptığım temalarla moralini bozuyorsam kusura bakma çok yakında bir tema daha yayınlayacağım haberin olsun yanlız oradan alıntı alabilirsin ben şimdiden izin veriyorum :D :D :D :D

<--- /// -->

sana gelince çağatay lütfen fazla konuşmada kargalar gülmesin ben senle muhattap bile değilim :D :D :D :D
Kullanıcı avatarı
cagatayozata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

aligünel yazdı:{ ya yürü git çağatay senin kulandığın temaların tabanları sanamı ayit soruyorum sana? ve şuda bir gerçek evet yayınladığın o kodların çoğu eski temada mevcuttu ben hepsini sildim ve sıfırdan kendim prosilver üzrinde kulandım evet fotsilver sana ayit olabilir menüde sana ayit olabilir ama phpbb3 e taşıma hakkıyla ama bunlar zaten daha önce vbulettinde yapılmış birşey zaten kardeş ha şu varki kimseyede hesap vermem neyi nerde kullanacağımıda kimseye sormam } ha yaptığım temalarla moralini bozuyorsam kusura bakma çok yakında bir tema daha yayınlayacağım haberin olsun yanlız oradan alıntı alabilirsin ben şimdiden izin veriyorum :D :D :D :D

<--- /// -->

sana gelince çağatay lütfen fazla konuşmada kargalar gülmesin ben senle muhattap bile değilim :D :D :D :D
Benimle düzgün konuş dedim. Düzgün bir şekilde uyarıyorum anlamıyorsun. Seninle zaten muhattap değilim fakat sen muhattap olup yazınca bende mecburen muhattap oluyorum. Benim yaptığım temaların tabanıyla ilgili birşey demedim zaten. Kendi kendine birşey bulup durmazsan iyi olur. Senin temalarından alıntı yapacak kadar düşmedim. Ben benim yaptığım temalardan daha kaliteli olan temaları örnak alıırm. Doğal olarak senin teman benim için sadece grafik gibi oluyor :wink:

İzin verdiğin içinde sağol gerçekten çok şanslıyım senin gibi bir tasarımcının iznini aldığım için :oops: Ayrıca kargalar kime güleceğini bilir sen merak etme :lol: :D Bu arada yeni temanıda ilgiyle takip ediyorum :) Bakarsın siteme uygularım :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

bozuk plak gibi yürü git lafini tekrarliyorsun, benim yaptigim birsey kullanma KARDES zekanla kendin birsey yap fotsilver dediklerine muhtac kaliyorsun beceriksiz karga
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kilitli

“3.0.x Stil Tanıtımları & Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir