TEMA YÜKLEME SORUNU

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
caymaz58
Kayıtlı Kullanıcı

TEMA YÜKLEME SORUNU

Mesaj gönderen caymaz58 »

MERHABA BEN 3.0.8 YÜKLEDİM KENDİ SİTEME http://www.phpbb3styles.net/ burdan buldugum 3.0.8 uyumlu temaların hepsini indirdim styles klasörüne attım kurulumu yaptıktan sonra sadece subsilver ve prosilver temaları geliyor styles bölümüne her şeyi denedim nerde yanlış yapıyosam anlayamadım yardımlarınız için şimdiden tesekkür
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Re: TEMA YÜKLEME SORUNU

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

YKP'de stiller menüsünde yüklediğin temalar listede görünüyor mu?

Biraz daha açıklama yaparsan sevinirim.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Rhaumel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Rhaumel »

aynı sorun bendede var.ftp den gönderiyorum dosyayı ama ykp de yüklenecek dosya görünmüyor?
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Aynı sorunu geçmişte defalarca yaşamıştım, hostunuza durumu izah etmenizi öneririm.
Resim
Rhaumel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Rhaumel »

Hostum olan abim her sorunumu çözüyor sağolsun bu durumuda gördü ama ne yapılacağı konusunda bir çözüm bulamadık.Bu sorunun genel bir adı yada ilgili klasör veya ayar ismi var mıdır ?
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Detaylarını bilemiyorum fakat; aynı problemi geçmişte yaşamıştım, defalarca kontrol etmeme rağmen FTP'den attığım stil ve diğer bazı dosyaları forumda kullanamıyordum.
Durumu host'a ilettim, kısa bir süre içerisinde halledildi, malesef sorunun ne olduğu konusunda herhangi bir fikir alış-verişinde bulunmadım.
Resim
Rhaumel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Rhaumel »

Teşekkürler cevap için.Neden olduğunu şöyle buldum.Dışardan indirdiğin temaları alıyor.Telif hakkı vs bilgileri olduğu zaman.Kendin daha önce indirdiğin temayı içeriğini değiştirince telif hakkı yazısı silindiğinde vs almıyor sistem.SIfır tema atıcaksın ve içindeki dosyları değiştirince kabul ediyor.En azından kullanmıyorsan subsilver2 tema içindeki dosyalarla değiştiriceksin yeni temanı ama klasör isimini değiştiremiyorsun.
behzat19800
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen behzat19800 »

aynı sorunu bende yaşadım. komple temayı sildim
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir