PhpBB3 ile ilgili ilk izlenimleriniz

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.

PhpBB3 ü beğendinizmi

Evet
206
82%
Hayır
46
18%

Toplam oy: 252

Kullanıcı avatarı
dj_akman
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen dj_akman »

ben olumsuz oy kullandım ama sadece hoşuma giden iki özelliği oldu hızı ve viewtopicteki who is online kısmı
zirve
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen zirve »

birde çıksa :lol:
Kullanıcı avatarı
Militarist
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Militarist »

Çok beğendim, çok harika ama Türkçe dil dosyası bir çıksa, o zaman daha güzel olacak...
Kullanıcı avatarı
KILLBOY
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KILLBOY »

Kurdum baktımda baya birşey var sanırım tam çözemidim ingilizcem zayıf :D Türkçe çeviriside phpbb2 ye göre baya zor olacak sanırım baya birşey var Ben beyendim.
MaTh1ens
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen MaTh1ens »

alt forumları ana sayfada gösterme hariç tüm sorunları halletim. http://www.iysmerkezi.net bakabilirsiniz. temayı kendime göre editledim.fisubsilver shadow a benzetmeye çalıştım.yorumlarınızı alayım :D
tsubasa
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen tsubasa »

Evet dedim güzel
HaYaL-eT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen HaYaL-eT »

Hızlı..Yönetim panelini anlayınca kullanımı aşırı kolaylaştıran.. alt forum dahil bir çok özelliği barındıracak olmasıyla da mükemmeleşen bir sistem bence..
Lütfen MSNden ve özelden yardım istemeyin..
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

yönetim panelinde bazı bölümlere bikaç yerden birden ulaşılabilmesi hoş ama kafa karıştırıcı...
volkan191
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen volkan191 »

Halen yetersiz geldi bana
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

volkan191 yazdı:Halen yetersiz geldi bana
ne açıdan :)
HaYaL-eT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen HaYaL-eT »

Ben yetersiz olduğunu düşünmüyorum.. Bu sistemde genel olarak her kullanıcının isteyeceği tüm özellikler var.. Daha sonra siz de kendinize göre elbette biraz geliştireceksiniz.. MODlar ekleyeceksiniz.. Kendi forumunuzun kendinize yetmesini kendiniz sağlamalısınız bence..
Lütfen MSNden ve özelden yardım istemeyin..
Kullanıcı avatarı
phpBB-TR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen phpBB-TR »

çok güzel olmuş resmen phpBB2nin oynanmışı gibi eklenti modu,color groups gibi bir şey off çok güzell.. :wink:
bunyaminkopdur
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen bunyaminkopdur »

Bence phpbb2xx ten çok çok güzel vede üstün olmuş ben bunu kullanmak istiyorum beta olsa bilejavascript:emoticon(':D')
Very Happy çünkü prof olmuş ben önce phorum5 kullnıyordum ama phpbb3 görünce sistemideğiştirmeye karar verdim full sürümü çıksada bir an önce bizde kullansak diyorummmmmm..
bu siteye üye olmama sebep olanda phpbb3xx.....
buno
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

yönetim izinleri ayarları hakkatte karışık geldi, sürekli elimin altında localde çalıştırıyorum bakıyorum ama ayar kısmı yeni kullanıcıların kafasını bi hayli karıştırır. :D
Kullanıcı avatarı
TiMeF
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen TiMeF »

en sevdiğim özelliği legend ve altforum olması
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 13 misafir