1BlackOut stili search.phpde hata

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
bakteri07
Kayıtlı Kullanıcı

1BlackOut stili search.phpde hata

Mesaj gönderen bakteri07 »

Merhaba arkadaşlar. Üzerinde çalıştığım phpbb3 te 1BlackOut teması kurulu. Sebebini anlamadığım bir şekilde "yeni mesajlar" veya "aktif başlıklar" linkini tıkladığım zaman temada şu şekilde bozulma oluyor.

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Stil değiştirdiğimde sorun ortadan kalkıyor. 1BlackOut stilinin kodlarında bir sorun var ama hangi dosyanın hangi kodları olduğunu çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler
Dosya ekleri
Ekran önizlemesi
Ekran önizlemesi
En son bakteri07 tarafından 31.10.2011, 15:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Re: 1BlackOut stili search.phpde hata

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Resmi eklenti olarak eklerseniz görüp yorum yapmaya çalışabilirim.
Resim ben de malesef görüntülenemiyor.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
bakteri07
Kayıtlı Kullanıcı

ZeNaNLi yazdı:Resmi eklenti olarak eklerseniz görüp yorum yapmaya çalışabilirim.
Resim ben de malesef görüntülenemiyor.
Ekledim arkadaşım
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

"title=" başlayan kısım nerden geliyor, ne tür bir düzenleme yaptınız?
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
bakteri07
Kayıtlı Kullanıcı

İlginiz için teşekkür ederim. Phpbb3 ham dosyalarından search.php yi ftpdeki editli dosya ile değiştirdiğimde sorun çözüldü.. Resimde görülen sayfanın search.php den beslendiğini farkedip çözümü bu şekilde buldum.
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir