like mod botunu görünmüyor

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
resimliroman
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

like mod botunu görünmüyor

Mesaj gönderen resimliroman »

like mod u kurdum ama botunu görünmedi. Bu kez kendi botunumu yaptım ama onuda forum sistemime tanıtamadım. Mod sorunsuz çalışıyor ama botun yerine bir boşluk var. O boşluğun üzerine tıkladığın zaman mod çalışıyor. (Yeni başlık botunu kullandığımda

Kod: Tümünü seç

td>
<form method="post" id="like-button" action="{U_LIKE_TOPIC}"><a href="{U_LIKE_TOPIC}">{POST_IMG}</a>&nbsp;</form></td>
şeklinde yeni başlık botunu görünüyor.

Botunun görünmesini veya kedi yaptığım botonu foruma nasıl tanıtıp hangi dosylarda nasıl değişikler yapıp hangi kod ile ekliyebilirim...

Hazırladığım botun
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kullandığım sürüm 3.0.9
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: like mod botunu görünmüyor

Mesaj gönderen ESQARE »

hazırladığınız butonu styles/tema_adı/imageset/tr dizinine göndermelisiniz. Eğer mod kurulumunda İngilizce buton dosyasını başka bir dizine yerleştirmeniz belirtiliyorsa, o zaman ilgili dizindeki tr klasörünün içerisine göndermelisiniz. Türkçe butonlar, mesaj panonuzun dili Türkçe olduğu zaman modun belirttiği yerdeki en dizinin yanındaki tr isimli dizinin içerisinde olmalıdır.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir