3.0 beta türkçe dil paketi

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
mysohbetci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

3.0 beta türkçe dil paketi

Mesaj gönderen mysohbetci »

uzun zaman bende bekledim ceviri gelmedi ceviriyi yapmaya basladım ve bugün tamamlıyorum burdan sizlere ulastırmaya calısacağım herkese kolay gelsin
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

bu phpbb3 beta sürümü final versiyonu çıkana kadar kalıcı olarak kurman uygun olmayabilir;
beta deneme amaçlı olarak yayınlandı.
retail versiyon olmadığı için bazı güvenlik açıkları olabilir vb. final versiyonuna kadar zaten dil dosyalarıda netlik kazanır.
mysohbetci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

final versiyonu olanlarda acık yokmu

malum ben 2.0.19 kullanıyordum elini kolunu sallayarak hackliyolar
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: final versiyonu olanlarda acık yokmu

Mesaj gönderen cupra »

mysohbetci yazdı:malum ben 2.0.19 kullanıyordum elini kolunu sallayarak hackliyolar
2.21 güncellemesini niye yapmadınız?
phpbb3 çıkana kadar böyle beklemeyin.
mysohbetci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

BACKUP

2.xx den 3 e db kopyalanabiliyormu
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: BACKUP

Mesaj gönderen cupra »

mysohbetci yazdı:2.xx den 3 e db kopyalanabiliyormu
şu an için aktaralamıyor test aşamasında beta yani. son sürüm çıkınca geçebileceksiniz phpBB3 'e.
Kullanıcı avatarı
CaN_BaKıR
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CaN_BaKıR »

O çıkana kadar biz zaten güncelleye güncelleye gideriz... Bayağı bir versiyon ilerlemiş oluruz...

2.0.21 olduk zaten
2.0.30 'a kadar yolu var sonra 3'e geçiş yaparız :D
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
phpBB Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=35
Mod Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=108

Lütfen Özel Mesaj Atıp Soru Sormayınız !!!
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Re: 3.0 beta türkçe dil paketi

Mesaj gönderen GodBeach »

mysohbetci yazdı:uzun zaman bende bekledim ceviri gelmedi ceviriyi yapmaya basladım ve bugün tamamlıyorum burdan sizlere ulastırmaya calısacağım herkese kolay gelsin
:shock:
Bir php kodu
$GodBeach = "Php Script Yazılır";

print $GodBeach;

Önizleme: Php Script Yazılır
Kullanıcı avatarı
CaN_BaKıR
Kayıtlı Kullanıcı

Re: 3.0 beta türkçe dil paketi

Mesaj gönderen CaN_BaKıR »

GodBeach yazdı:
mysohbetci yazdı:uzun zaman bende bekledim ceviri gelmedi ceviriyi yapmaya basladım ve bugün tamamlıyorum burdan sizlere ulastırmaya calısacağım herkese kolay gelsin
:shock:
Yalan oldu çeviri :D
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
phpBB Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=35
Mod Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=108

Lütfen Özel Mesaj Atıp Soru Sormayınız !!!
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Çeviri bir kaç şey söyleyeceğim;

1- phpBB3 final sürümü çıkana kadar çeviri yayınlanmayacak, yayınlamanında bi anlamı yoktur zaten.(Yayınlamak isteyenler yayınlayabilir tabii)

2- Şu anda BETA'nın çevirisi elimizde mevcut, ve final çıkana kadar yayınlamayı düşünmüyoruz.Çünkü daha bir çok eklemeler ya da değişiklikler olacaktır.Çeviri yapanlar eğer dikkat ettiyse (sadece bir örnek) help_faq.php ve help_bbcode.php dosyaları phpBB 2.0.* sistemiyle hala aynı.Bunun gibi kısımlarda daha çok değişiklik olacaktır.(örneğin (help_faq.php için) eklentiler hakkında yardım ve olympus ile gelen bir çok mod için yardım metinler)

3- Aynı şekilde subSilver Türkçe dil butonlarıda hazır. (Ama butonlara da yeni eklemeler yapılabileceği için bunlarıda askıda bekletiyoruz)

Son olarak dediğim gibi phpBB.com BETA olarak yayınladığı için hala daha yazılımda güvenlik açıkları ya da dil dosyalarında eksiklikler olabilir.Ya da eklemeler yapılabilir.Bunun için Olympus'un ilk final çıkış tarihini bekleyeceğiz.Şu an sisteme Olympus kuranlar ve onla devam etmek isteyenler için önerim; final çıkmadan kullanmayın sadece test edin.Final sürümü çıktığı zaman gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Ve dil dosyalarını da o zaman temin edebilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

demekki bu açıklamadan sonra dil dosyaları isteği anlamsızdır ve istendiğinde bu topic ' e yönlendirilebilir..
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir