En çok mesaj atan 10 kişi listesi

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
migo58
Kayıtlı Kullanıcı

En çok mesaj atan 10 kişi listesi

Mesaj gönderen migo58 »

Merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak ama yardım edebilirseniz çok sevinirim...
Forumun en altına en çok mesaj atan 10 kişinin listesini vermek istiyorum...
Aynen şu resimde olduğu gibi...
Mesela alttaki resimde etrafını çizdiğim teşekkür listesi top 10 kısmının aynısı şekilde bir altına en çok mesaj atan 10 kişi listesi koymak istiyorum...
Eğer yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim... Çok teşekkürler...

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Re: En çok mesaj atan 10 kişi listesi

Mesaj gönderen Mirach »

Merhabalar,

Aşağıdaki modifikasyonu inceleyebilirsiniz.

Top Five : https://www.phpbb.com/customise/db/mod/top_five/

Kolay Gelsin.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
migo58
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen migo58 »

çok teşekkür ederim ilginiz için ama malesef demek istediğim o değildi. O zaten kurulu forum sitemde..
Çok teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

Merhabalar,

Hızlı okurken atladığım noktalar olmuş. "Teşekkürler" modu için bir top10 listesi istiyorsunuz sanırım. Kullandığınız modifikasyonu bana gönderebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Zira basitten gelişmişe farklı modifikasyonlar mevcut.

İyi çalışmalar.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
migo58
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen migo58 »

yok malesef değil. Altta yazımı kopyaladım tekrar ... yani aynı o teşekkür listesi gibi olacak ama en çok mesaj atan 10 kişinin adını ve mesaj sayıları yazacak en altta o şekilde bir liste...
migo58 yazdı:Merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak ama yardım edebilirseniz çok sevinirim...
Forumun en altına en çok mesaj atan 10 kişinin listesini vermek istiyorum...
Aynen şu resimde olduğu gibi...
Mesela alttaki resimde etrafını çizdiğim teşekkür listesi top 10 kısmının aynısı şekilde bir altına en çok mesaj atan 10 kişi listesi koymak istiyorum...
Eğer yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim... Çok teşekkürler...

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Buraya bakabilirsiniz.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
migo58
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen migo58 »

zenanlı budur işte harikasın her zaman ki gibi :) çok teşekkürler :)

Mirach yardımın için sana da çok teşekkür ederim...
migo58
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen migo58 »

zenaniı Türkçeye'de çevirdim gayet güzel ve hoş oldu. Senden son bir ricam olacak ama eğer bir bilgin varsa. her şey aynı yine bu şekilde ama bu seferde son üye olan 10 kişinin adını böyle sayfanın altına yansıtabilirmiyiz acaba ?

Çok teşekkürler tekrar üstteki yardımın için
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir