Siteden Çıkış yapamıyorum

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
migo58
Kayıtlı Kullanıcı

Siteden Çıkış yapamıyorum

Mesaj gönderen migo58 »

Merhaba arkadaşlar çok kötü birşey başıma geldi.
Buradan bir uygulama kurdum siteme. Farklı üyelerin tüm mesahlarını birleştirmek için kullanılan bir uygulama adı da User Merge

Bunu kurduktan sonra forumdan çıkış yapmayı denediğim an forum gidiyor resmen.
Çıkış yapmıyor ama sadece çıkış yazısı kalıp nick gidiyor ve forumdaki hiç bir yazı ve forum gözükmüyor tamamen kayboldu herşey....

Bu uygulamayı kaldırdım ve ftp den de o yüklenen dosyaları tek tek sildim ama nedense hata düzelmedi sizce sorun ne olabilir lütfen yardım bekliyorum...

Resmi paylaşıyorum bu yazı çıkıyor
Dosya ekleri
Adsız.jpg
migo58
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Siteden Çıkış yapamıyorum

Mesaj gönderen migo58 »

arkadaşlar bu arada ben bir üyeyi silmiştim sadece mesajlarını tutmuştum... Bugün ise o kişi foruma tekrar dönmek istedi ve yeniden kayıt oldu. Bende bu uygulamayı kurup onun mesajlarını toplu halde yeni nickine kaydettim. Yalnız onun üyeliğini sildiğimde nicki gitmiş tüm mesajları ziyaretçi mesajlarına dönmüştü...
şimdi haliyle ben ziyaretçi ile o nickin mesajlarını birleştirmiş oldum. Bundan dolayı bir kilitlenme oldu sanırım forumda bunu nasıl düzeltebilirim acaba lütfen acil yardıma ihtiyacım var...

Ziyaretçi üyeliğini sildim şimdi anlıyorum. Giriş te yapamıyorum admin olarak ne yapabilirim arkadaşlar :(
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

MOD'u sildiyseniz "YKP'den önbellek temizliği yapıp öyle deneyin" diyecektim ancak "admin girişi yapamıyorum" diyorsunuz, dolayısıyla YKP'ye de giremeyeceksiniz. Bunun yerine FTP'den cache klasörünüzdeki dosyaları (.htaccess ve index.htm dosyaları hariç) silerek giriş yapmayı deneyin, sorun belki çözülebilir.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
migo58
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen migo58 »

yok malesef esqare o şekilde olmuyordu ama daha sonradan phpbb sitesinin ingilizce olanında sağolsunlar misafir üyesini yeniden eklemeyi gösterdiler ekledim ve düzeldi o sorun.

yanlız şöyle bir şey var ki o kadar süre sonra daha bugün farkettim. kullanıcı çıkışı yapmıştım ziyaretçi olarak siteye girdim bide ne göreyim forumlarımın hiç birisi gözükmüyor ve forum yoktur falan yazıyor. en aktif konuların olduğu yerde başlıklar gözüküyor başlıklara tıklıyorum giriş izniniz yoktur yazıyor. buna çok şaşırdım daha bugün farketmem ise çok kötü oldu. çünkü haliyle google'a yansımalarında sıkıntı yaratmıştır bu sorun...

Fikri olan var mı acaba ? Misafirlere malesef gözükmüyor forum...
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir