Başka bir forum sitesinden link nasıl çekilir

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
papillo
Kayıtlı Kullanıcı

Başka bir forum sitesinden link nasıl çekilir

Mesaj gönderen papillo »

Forum içerisinde arama yaptım ama istediğim bilgiye ulaşamadım.
Benim sorum şöyle; Sahibi oluduğum forum sitemde yer alan son mesajlar bölümünde, başka forum sitesinin son mesajlar bölümünde yer alan link'in yer almasını nasıl sağlarım.Örnek verecek olursak x sitesinde birisi bir başlığın altına birşeyler yazdı ve x sitenini son mesajlar bölümünde o başlık son yazılan mesaj olarak çıktı.Aynı başlığın benim forum sitemdeki son mesajlardada çıkmasını isityorum.Benim siteme giren kişi o başlığı görüp tıklayınca başlığın sahibi olan sayfa açılsın istiyorum.Bu mümkün müdür.Örnek olacak bir sitede var mı bilmiyorum.
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir