FOrum YArdım

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
Kimster
Kayıtlı Kullanıcı

FOrum YArdım

Mesaj gönderen Kimster »

oncelikle ben durumu bi ozetliyim:Phpbbweb in sitesinden hazır bi forum accountu aldım ..daha sora siteye grip yonetim panelinden topicleri fln ekledim .. sdc yonetim panelinden oynamalarla belli bi uye miktarı yaptım.daha sora siteye yeni şeyler eklemek istedim bunun için arştırma fln yaptım .. bu steyi bana en yararlı olacağını düşündüğümü için sectim .. ama sonrdan sizler sanki cok farklı bi şekilde hazırlamışsınız gibi geldi sitelerinizi.. mesela sanki dosyalarınız bilg de hazırlayıp sitelerinize aktarıyomuşsunuz gibi... ben bunu hiçbişekilde yapamadım .. ya da reklam alma olayını .. taNGo nun dediği olayları okudum ama kendi sitemde bi turlu bulamadım bunları yapacağım yerleri ,ya da kodları ekleyeceğim yerleri ... benim sorunum şu ben elimdeki olayla neler yapabilirim ? yani aynı dili mi konuşuyoruz yoksa ben sizden başka çok basit bi şekilde mi hazırladım siteyi?? (NOT site http://www.orhun.phpbbweb.com siteden gerceken anlayan ,siteyi kendi sitesi gibi düşünecek olan ve o şekilde yapacak olan 1 kişi arıyorum. isteyen benle irtibata gecsin)
Kimster
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Kimster »

mesela ilk soru . elimde 2.17 de bir site var 2.19 da indirdim ama nasıl sitede aktive edicem bilmiyorum?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

phpBB2.x - Duyurular forumunda phpBB sürüm güncellemeleriyle ilgili bilgiler mevcuttur.Lütfen ilk önce arama yapın.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kimster
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Kimster »

tango dediğin gibi duyurular kısmını okudum .. sanırım oncelikle 2.17 -- den 2.18e ordan da 2.19 a cevirmem gerek.. yazdığın linkden dosyayı bilgisayarım a indirdim . ama Winrar şeklinde bilg. ime yuklenen dosyayı actığım zaman her seferinde WinRAR:Tanı mesajları başlığı altında'' tanımlanamayan arşiv'' yazısıyla karşılaşıyorum ve insatall kısmı da dahil her yerde bu msg işlem yapmamı engelliyo .. ne yapmalıyım?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Herhangi bir download programı kullanıyorsanız onu iptal ederek tekrar yükleyin (flashget, dap, getright gibi)
Resim

Kimster
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Kimster »

yok Tango yine olmadı.. baştan yukledim yine olmadı ....:(
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Bende bir problem yok link çalışıyor.
Resim

Kimster
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Kimster »

bilgisayara bi format atıcam yakınlarda sonra tekrara denemeyi düşünüyorum ...inş o zmn bi sorun cıkmaz bende sorularıma devam ederim ..:D
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 0 misafir