Foruma giriş yapılamıyor

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
kardesler
Kayıtlı Kullanıcı

Foruma giriş yapılamıyor

Mesaj gönderen kardesler »

Merhaba,

Bu sabaha kadar giriş yapılabilen forumumuza giriş yapılamıyor ve ekranın üst bölümünde aşağıdaki yazı çıkıyor. Forumun yöneticisi değilim admin ve moderatörüyüm. Bu sorun ne olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum.
Dosya ekleri
JK 1.jpg
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Foruma giriş yapılamıyor

Mesaj gönderen Ademx33 »

Merhabalar. Arkadaşım yeni başlamanın heyecanıyla sabırsızlanmışsın biraz ama sabır lütfen.. Hepimiz destek alanlarız millet bayramda seyranda hele bir dönsünler birileri mutlaka yardımcı olacaktır. Flood yapınca itici olur ustaların da ilgilenesi gelmez sonra benden söylemesi. Bir cevap bazen bir günde bazende bir ayda gelir belli olmaz. En iyisi sorunu yazı beklemek. Senin soruna gelince bence html dosyalarında editleme yapılmış ama NOTEPAD+ ile değil normal txt dosyasıyla kaydedilmiş. Eğer dosyalara sen bakıyorsan o dosyaları yeniden açıp UTF8 BOMSUZ olarak seçip farklı kaydedip yeniden dizine göndermelisin zannımca. Bunlara bile ben kesindir diyemiyorum yedeksiz bişey denememelisin. Kolay gelsin.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 555
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
kardesler
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kardesler »

Ademx33 yazdı:Merhabalar. Arkadaşım yeni başlamanın heyecanıyla sabırsızlanmışsın biraz ama sabır lütfen.. Hepimiz destek alanlarız millet bayramda seyranda hele bir dönsünler birileri mutlaka yardımcı olacaktır. Flood yapınca itici olur ustaların da ilgilenesi gelmez sonra benden söylemesi. Bir cevap bazen bir günde bazende bir ayda gelir belli olmaz. En iyisi sorunu yazı beklemek. Senin soruna gelince bence html dosyalarında editleme yapılmış ama NOTEPAD+ ile değil normal txt dosyasıyla kaydedilmiş. Eğer dosyalara sen bakıyorsan o dosyaları yeniden açıp UTF8 BOMSUZ olarak seçip farklı kaydedip yeniden dizine göndermelisin zannımca. Bunlara bile ben kesindir diyemiyorum yedeksiz bişey denememelisin. Kolay gelsin.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 555
Cevap için teşekkürler. Dosya vb. hiçbir şeye bakamıyorum. Konuyu yöneticimize bildirdik. Umarım büyük bir sorun değildir. Hala foruma ulaşılamıyor.
atifali
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen atifali »

Cevap için teşekkürler. Dosya vb. hiçbir şeye bakamıyorum. Konuyu yöneticimize bildirdik. Umarım büyük bir sorun değildir. Hala foruma ulaşılamıyor.
Cut down your exam stress by using our latest pass4sure exam and high quality Conway School of Landscape Design and testking HP demos. We provide updated University of Washington questions with 100% pass guarantee along with Facebook
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 14 misafir