Anket Problemi

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Sezar17
Kayıtlı Kullanıcı

Anket Problemi

Mesaj gönderen Sezar17 »

Oyun sitesi için açtığım yeni forumda ankete oy kullanmada bir sorun var. Oy kullandığım da "Gönderilen form geçersiz. Tekrar göndermeyi deneyin." şeklinde bir uyarı alıyorum. İlk başlangıçta izinlerle alakalı oldugunu düşündüm ve tüm izinleri açtım ancak durum yinede aynı.

Forum sürümüm: 3.0.12
Forum adresim: http://www.forum.ogameturkiye.net
İlgili başlık: http://www.ogameturkiye.net/forum/viewt ... ?f=12&t=14
Tema: Darksky

Bu konu hakkında bilgisi olan ve yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Anket Problemi

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Tema, phpBB sürümü ile uyumlu olmayabilir. Temaniz güncel mi?
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Sezar17
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Anket Problemi

Mesaj gönderen Sezar17 »

Sanırım değil çünkü bu temada ne eklemek istesem sorun oldu. Temayı değişterek sorunu çözmeye çalışayım birde.
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 9 misafir