Kullanıcı Yönetiminde Hata

phpBB 3.1.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB 3.1.x kurulumu ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.1.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temalarından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.1.x Stil/Tema Sorunları & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB 3.1.x eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.1.x Eklenti Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
alperen66
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Kullanıcı Yönetiminde Hata

Mesaj gönderen alperen66 »

Kullanıcı yönetiminde üye profilini düzenlerken alttaki gibi hata alıyorum. güncelleme yaptıktan sonra meydana geldi. mchat'a ait bütün sorguları temizlediğim halde bu hatayı veriyor.

Kod: Tümünü seç

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/acp/acp_users.php on line 145: Undefined index: ACP_USER_MCHAT
acp_users.php dosyasında ise 145. satırda bu kodlama var.

Kod: Tümünü seç

$s_form_options .= '<option value="' . $module_mode . '"' . $selected . '>' . $user->lang['ACP_USER_' . strtoupper($module_mode)] . '</option>';
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
alperen66
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Kullanıcı Yönetiminde Hata

Mesaj gönderen alperen66 »

Sorun çözülmüştür.

aynı sorunu yaşayabilecekler için c panel myadmin'den
phpbb_modules içinden sorguyu silmeleri yeterlidir.
Kullanıcı avatarı
Redsun
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Kullanıcı Yönetiminde Hata

Mesaj gönderen Redsun »

Enteresan bir gelişim süreci oluyor yardım için açılan başlıkların.

Bir çok şey denenip yine de hata alınınca son çare olarak yardım isteniyor. Yardım çoğu zaman ya çok geç geliyor ve ya gelmiyor. Bu esnada sorun yaşayan kullanıcı araştırma ve çabalarına devam ediyor. Çözümü kendisi buluyor ve aynı başlığa geri dönüyor ve yardımın gelmediği başlıkta çözümünü paylaşıyor.

Psikolojik bir etkisi var başlık açmanın :)
because open source matters...
Kilitli

“3.1.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir