Misafirlere Forumu Açmak

phpBB 3.1.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB 3.1.x kurulumu ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.1.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temalarından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.1.x Stil/Tema Sorunları & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB 3.1.x eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.1.x Eklenti Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
kerem1249
Kayıtlı Kullanıcı

Misafirlere Forumu Açmak

Mesaj gönderen kerem1249 »

Merhaba değerli arkadaşlar,
Kurduğum 3.1.5 phpbb forumunda yaklaşık 1 aydır bu sorun bulunmakta. Şimdi söyleyeyim dedim, üşeniyordum da :D
Forumda kayıtlı olarak giriş yapmayınca hiçbir kategori ve mesaj gözükmemekte. Eğer forum linki vermek serbest ise verebilirim de görebilirsiniz kayıtlı olarak giriş yapmadan forumda hiçbir şey gözükmemekte.
Bunu nasıl düzeltebilirim forum izinlerinden misafir izinlerini "Forumu okuyabilir-görüntüleyebilir" seçtim ancak gine düzelmedi ?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Misafirlere Forumu Açmak

Mesaj gönderen ESQARE »

Tüm alt-üst forumların / kategorilerin izinlerini de bu şekilde düzetmelisiniz. Ayrıntılı bilgi için phpBB3 İzinleri makalesini okuyun: viewtopic.php?f=60&t=15665
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
kerem1249
Kayıtlı Kullanıcı

Verdiğiniz link - kılavuz için teşekkür ederim detaylıca inceledim denilenleri söyle yaptım ;
Grup izinlerinden, Misafir grubuna "Forumlara abone olabilir" & "Forumları okuyabilir" ve "Arama yapabilir" izinlerini verdim.
Ancak giriş yapmadan forumda yine dolaşamadım.
Giriş yapmadan (kalın şekilde) ;
Bu mesaj panosunun hiç forumu yok.
yazıyor. Bunu düzeltmem için ne gerekiyor, yani misafir olarak forumda gezilirken tüm kategorilerde yazılan konuları görüntüleyebilmek için.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Soru: Yeni oluşturduğum forumlara izinleri ekledim, fakat hala bu forumları göremiyorum.
Cevap: Ayrıca forumlarınızın ana kategorilerine de izinleri eklemelisiniz.

Bunu yaptınız mı?
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
kerem1249
Kayıtlı Kullanıcı

Bahsettiğiniz durum sanırım şu ;
İlk kategorim mesela (KEREM1249 BOARD DUYURULAR)
ve alt forumlarından (örn:Genel Duyurular&Takım Duyuruları&Phpbb Duyuruları)
misafir izinlerini aktif ettim ancak olmadı, aynı hata devam ediyor...
Kilitli

“3.1.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir