RSS Beslemesi

phpBB 3.2.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Eklentileri buraya yazabilirsiniz.
l3oomerangg
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

RSS Beslemesi

Mesaj gönderen l3oomerangg »

Merhabalar,

10 sene kadar önce phbBB3 altyapısıyla kendi forumumu açmıştım. Şu an yeni bir forum çalışması içerisindeyim, fakat o zamandan bu zamana phpBB de çok fazla bir ilerleme olmamış, hatta geriye gidiş bile söz konusu denilebilir.

Sadede gelecek olursak, 3.2.x sürümleri için bir RSS Feed modu arıyorum. 3.0.x zamanlarında "Otomatik Konu Açan Bot" diye geçen bu modu maalesef yeni sürümler için bulamadım. Bu adresteki RSS konularını kendi forumuma çekmem gerekiyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim...

Ayrıca eski sistemlerdeki YKP üzerinden stil şablonlarını düzenleme olayı falan kalktı mı ? Şu an YKP üzerinde sadece stil yükleyip, kaldırabiliyorum o kadar. Açıkçası bu durum CPanel olmayan bir ücretsiz phpBB hosting üzerinde phpBB3 ü özelliştirme konusunda bayağı bir sıkıntıya soktu, bende CPanel veren başka bir ücretsiz hostinge geçip phpBB yi kendim kurdum. Diğer BB sistemleri nasıl işliyor bilemiyorum ama phbBB3 de çok basit ayarlar için bile bazen eklenti kurmak veya düzenleme yapmak gerekiyor. Açıkçası 10 sene içerisinde bu yönden bir geliştirme beklerdim. Bu arada PreMod olayı da kalkmış sanırım. Neyse konu dallanıp budaklanmasın daha fazla :)

Edit : Konuyu yanlış bölüme açmışım özür dilerim. Sanırım Eklenti İstek bölümünde olması gerekirdi :cry:
İmzaya gerenk yok maykk...
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: RSS Beslemesi

Mesaj gönderen ESQARE »

Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
l3oomerangg
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: RSS Beslemesi

Mesaj gönderen l3oomerangg »

Teşekkür ederim sayın yöneticim. Konuyu yanlış bölüme açtığım ve sizi uğraştırdığım için tekrar özür dilerim. En kısa zamanda kurup test edeceğim. İyi çalışmalar...
İmzaya gerenk yok maykk...

“3.2.x Eklenti İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir